Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Valóban idegesítő amit csinálo...

Valóban idegesítő amit csinálok vagy csak párom reagálja túl?

Figyelt kérdés

Mindenkinek vannak szenvedelyei ,hát nekem a babakocsik 😂

Van már egy 2 éves kisfiunk akivel a babakocsizás egy élmény hisz imádom tolni benne

A gyerek miatt járunk bababoltba is aprosagokert es mindig megnezem a babakocsikat

Venni nem veszek mar hisz van,de megnezem mindig mindegyiket

Es parom haragszik erte

Mindig mondta hogy amit csinalok ciki,idegesito es felesleges idohuzas

Olyan is volt mar hogy otthagyott a boltba mert latta hogy ismet a babakocsikat nezem a boltba 😶


Pedig esku hogy csak vegig szaladok a sorok kozott gyorsan,neha 1-2 megnezek jobban es ennyi

Utana mehetunk a dolgunkra


2023. márc. 14. 16:30
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
56%
Valóban.
2023. márc. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
89%
Férjem meg az autókat nézi, gyerekek a legókat. Egyiket sem vesszük meg. Na és. Férjed nem túl toleráns.
2023. márc. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
86%

Ha a párod maradna otthon gyesen, kb nulla ingerrel per nap, őt is mindjárt érdekelni kezdenék házon kívül akár a babakocsik, akár az ágyneműgarnitúrák, bármi. Miért rohan el és hagy ott? Neked kb ez a programod mostanság, hogy elmentek bevásárolni és körülnézel. Ezt tényleg sajnálja tőled?

Ciki? Ki előtt?

2023. márc. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
90%
3 babakocsink van, úgyhogy inkább nem mondok semmit 🤭
2023. márc. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
85%
Semmi idegesítő nincs benne
2023. márc. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
37%
Elég vérmaminak tűnsz, ez tényleg nem túl jó, de amit a kedves párod csinál az még gázabb. Haragszik...Mire fel haragszik, mert megnézek valami? Cikiz, otthagy...A gyereket is ott fogja hagyni ha a játékosztályon megnéz valamit? Váláson még nem gondolkodtál?
2023. márc. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
92%

Miért lenne vérmami? Mert szereti a babakocsikat? Ti már mindenkit cikiztek, aki szereti a gyerekkel kapcsolatos dolgokat.


A férjed egy tuskó. Gondolom ő sosem néz meg autókat/horgászfelszerelést/csavarhúzó készletet stb stb, helyettesítsd be ami őt érdekli. Komolyan, fáj néha olvasni mennyire sutyerák férfiak vannak.

2023. márc. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Én a mai napig, ha néha bababoltba megyünk, megnézem a babajátékokat, hogy milyen újdonságok vannak, pedig már 3 éves a lányom. Én eddig nem gondoltam ezt cikinek, egyszerűen érdekel, szeretem hogy ilyen színesek. És a babakocsik, triciklik is Tök szépek tudnak lenni. Lidlben is mindig megnézek minden nonfoodot, és kb sosem veszek semmit. Sőt, múltkor az Ikea oldalát böngésztem egy órán keresztül, pedig semmit nem akartam venni és nem is vettem, csak érdekelt, milyen újdonságok vannak :D
2023. márc. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
82%
Nincs benne semmi gáz, férjed kissé frusztrált.
2023. márc. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
95%
Erre mondják, hogy mindenki másképp hülye. De végül is a házastársak kiegyensúlyozott kapcsolatban elviselik egymás hülyeségét.
2023. márc. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!