Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ez vajon eredeti hordozó...

Ez vajon eredeti hordozó lehet? Miért kengurunak írják?

Figyelt kérdés
[link]
2023. máj. 8. 22:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, eredeti. Azért kengurunak írják, mert nem hordozási tanácsadók. A mallról, emagról, alzáról nyugodtan rendelhetsz. Nekem is mallról rendelt manducám van amúgy.
2023. máj. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Akkor ugyanolyan jó mint bárhol máshol?

Pont azt mondta a hordozós csajszi, hogy az emagon, alzán és társain sok a hamis. Viszont nem nagy az árkülönbség. 6000ft. Viszont ekkora összegnél már az is számít. De mondjuk ha hamis is mi a különbség?

2023. máj. 8. 22:38
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
A hamisított hordozó nem olyan minőségű. Gyengébb a csat, nem olyan alapos és biztonságos a varrás, vékonyabb az anyaga... Én nem kockáztatnék.
2023. máj. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Persze, mondjuk logikus. De akkor honnan tudom, hogy eredetit veszek e?

Picit fáj a szívem ennyi pénzt kiadni érte. Pedig nagyon jó, próbáltuk egy hétig. Ti hogy döntöttétek el , hogy beruháztok egy hordozóra?

2023. máj. 8. 23:54
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Én a marketplaceről vadásztam egyet 2500 Ftért (nincs nulla elírás tényleg 2500 ft volt) igaz nem Manduca hanem Ergobaby (az sem olcsóbb újonnan). Annyi baja van, hogy kicsit ki van fakulva. 20e körül szinte újakat lehet kifogni.
2023. máj. 9. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A hordozós csoportban, amiben hordozási tanácsadók is vannak, azt írták hogy ezeken a helyeken eredetit adnak.

Én az emagról rendeltem és a volt benne eredetiséget igazoló regisztrációs szám, be is regisztráltam az eredeti weboldalon. Ugyanakkor a csat a próbált hordozóval ellentétben, valahogy nem kattan be sose elsőre, mindig csak félig. Már rajtam van a gyerek mikor észreveszem hogy a derékpánton félig van csak becsatolva. Nagyon idegesít. A doboza nagyon koszosan érkezett, kb. mintha sárba lett volna dobva. Ez volt becsomagolva a borítékba szóval nem az itteni futárszolgálat miatt.

Más problémát nem tapasztaltam. Mindenesetre nem vagyok elájulva a manducától annyira amennyire sztárolják, de nem is használtam mást így elképzelhető hogy a többi sokkal rosszabb.

2023. máj. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én használtan vettem az összes hordozónkat, illetve outletből visszaküldött példányokat (nekünk Love Radius Fizio lett a befutó, illetve kisebb babával az Emeibabyt használtuk).
2023. máj. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hordozós csoportokban ki lehet fogni jó áron eredetit, bar a manduca elég drága használtan is.
2023. máj. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A hordozós csajszi rosszul tudja, ezeken a helyeken nem hamis. Csak hát ugye ők olcsóbban tudják árulni, mint a kis viszonteladók. Nekem is volt a csomagban regisztrációs szám. A mallnál nem volt gond a csomagolással sem. Valószínűleg ők nem a budi mellett tárolták mint az emag 😂 Egyébként csatosokat mindenképp érdemes felpróbálni vásárlás előtt, ha még nem tetted. Nekünk elsőre Liliputi volt, az elöl hordozáshoz kényelmes volt nagyon, háton viszont nagyon nem. Maraya már közelített, de az sem volt igazán kényelmes derékban. A Manduca xt-t próbálva beleszerettem a kialakításába. A karomat is jobban tudom mozgatni, meg nálam döntő ok volt, hogy pont körbeér a derekamon a párnázott rész, tehát nem vágja ketté a belső szerveimet az öv. Ugyanezt viszont nem biztos, hogy elmondhatja magáról egy más alkatú anyuka-baba páros. Én azt mondanám, hogy mindenképp próbálj (és lehetőleg háti hordozáshoz) mielőtt ennyi pénzt kiadsz.
2023. máj. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!