Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Újszülöttnek is alkalmas...

Újszülöttnek is alkalmas hordozót szeretnék, amit nem kell kötögetni, hanem egyszerűbben is használható, ajánlanátok ilyet?

Figyelt kérdés

Kisfiamnal anno volt, rugalmas hordozókendőnk, de emlékszem nagyon szenvedtem a felkötéssel és jó volna olyasmit találni, amit egyszerűbben tudok alkalmazni.

Mit ajánlanátok?


2023. máj. 18. 13:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mei tai?
2023. máj. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Karikás kendő.

A csatos hordozók egyszerűek, de egy újszülöttet csak limitált ideig tehetsz bele, mert nem támaszja még eléggé a babát. A karikás kendő kötése nagyon egyszerű, gyors, sokáig használható, kis helyen elfér.

2023. máj. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
2023. máj. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Keress karikás, nem formázott kendőt, azt nem nehéz felkapni.

A csatosokat, formázottakat nem javasolják újszülöttnél, pedig egyértelműen az a legkönnyebb.

2023. máj. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Close Caboo
2023. máj. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Újszülöttnek egyáltalán nem ajánlott más a rugalmas, a hosszú és a karikás kendőn kívül. Ezeket tudod teljesen köréje alakítani, hogy tartsa a gerincét. Minden más, formázott, csatos, csak legkorábban 3-4 hónapos kortól javasoltak, mikor már tudja magát valamelyest tartani. Lehet hogy másikra is ráírják,hogy újszülött kortól, de én inkább hordozási tanácsadónak hittem, aki valójában ért hozzá, nem csak el akar adni, mondjuk egy close caboot. Érdemes felkeresni hordozos klubot, hordozasi tanácsadót, ők tényleg értenek hozzá és jó tanáccsal látnak el.
2023. máj. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a Colse Caboot a Hordozóházban ajánlották.... Úgyhogy nem értem a leszavazást.
2023. máj. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
A Close Caboo formázottnak tűnik így képek alapján, lehet ezért a lepontozás. Én nem ismerem. Viszont egyszer egy ismerősnél láttam egy dupla karikás, szövött kendőt, mindkét oldalon volt karika, valahol bőven vállmagasság alatt és fél másodperc alatt felkapta bele a babát, még meg is jegyeztem ez milyen jó. Esetleg nincs valakinek ötlete mi a neve? Akárhogy keresem nem találom, a tulajdonosa pedig megörökölte, így ő sem tudja, pedig második gyerkőchöz beszereznék egyet.
2023. máj. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Off: Akkor olvasson utána a close caboonak mielőtt pontozgat. Nem kötelező, ha nem ismeri és csak ránéz egy képre
2023. máj. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
3,5 kilotol hasznalhato az Emeibaby hibrid kendos-csatos, nem kell kotozgetni. Mi ezt, karikaskendot, majd pedig a Love Radius Physiocarriert hasznaltuk.
2023. máj. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!