Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Miért kell azokat az anyukákat...

Miért kell azokat az anyukákat lenező tekintettel nézni akik nem engedhetik meg maguknak hogy legalább fel milliós babakocsit vegyenek???

Figyelt kérdés

Hagyományos 3in1 babakocsim van. A parkba sétáltam amikor jött egy anyuka csapat 4 en voltak egyforma babakocsit toltak csak a huzat volt más rajta,szemmel láhatóan valami drága kocsit tolhattak ,nagyon magas volt a gyerek ott ult ahol az én babakocsimnak már a kupolája kezdődik tehát elég érdekes babakocsi volt ilyeneket még nemis láttam de nemis ez a lényeg,izlesek és pofonok. Ami bántott az az ahogy ezek az anyukák nézték a babakocsim a szemükre és a tekintetükre volt minden irva hogy az én babakocsimról mit gondoltak. A járdáról alig akartak lejjebb menni hogy enis elférjek , es amikor tovabb haladtak hallottam ahogy a hátam mögött nevettek és mondták hogy ez a babakocsi ócska,kezükbe se vennék és hogy az ő babakocsijukra csak a kerék kerül annyiba mint nekem az egesz kocsim

Leirhatatlanul rosszul esett,nem gondltam volna hogy anyukák képesek igy viselkedni,ha nem velem történik talán el se hiszem.


Köszönöm hogy elolvastad!


2023. jún. 12. 18:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Hogy a francba nem sikerült nekem soha még csak hallani sem ilyen sztorit, nemhogy átélni? 😅
2023. jún. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Senkit nem érdekel más babakocsija.


Aki kinézetről itél, alkot véleményt másról, annak a véleménye annyit is ér.


Nem azt kell nézni mit mondanak, hanem, hogy ki mondja.


Másokkal meg felesleges foglalkozni

2023. jún. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Azért, mert neki nem csak a babakocsi, de maga a baba is státuszszimbólum. Villogni lehet vele, hogy mennyi pénze van.
2023. jún. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Ezeknek az embereknek, akik más kritizálása életével, általában a saját életünkben van probléma és egyszerűbb másokat fikázni, mint a saját problémájukkal szembenézni és azzal foglalkozni. Hidd el, akinek rendben van az élete, az nem máséval foglalkozik.
2023. jún. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ne vedd Magadra az Ő lelki szegénységükről árulkodik ahogyan viselkednek.
2023. jún. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

Nem kell foglalkozni vele. Én megtehetném a 600 ezres babakocsi megvásárlását is, de feleslegesnek érzem, sima babakocsink van 90 ezer volt használtan.


Ne legyen kisebbségi érzésed és akkor észre se veszed az ilyeneket. Lehet tudat alatt te is szeretnél drága kocsit azért zavar más mit gondol?


Én őszinte leszek, sosem nézem ki miben tolja a gyereket.

2023. jún. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Az én gyerekem a 20000 Ft-os használt babakocsiban is jól érezte magát. És nem foglalkoztam azzal hogy ki mit gondol róla. Sokkal értelmesebben költöttem el azt a pénzt.
2023. jún. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Az en babakocsim 140 lett volna újonnan plussz hozzá az autóshordozó 70-80 ezer,ehhez a bázis talp meg vagy 50 lett volna, megvettem úgy hogy az előző egyszer használta mikor rájött az Ő környekükhöz nem való az elöl kisebb kerekű babakocsi, így 110ből meg volt minden ami amúgy 260-270 ezer lett volna. Megvehettem volna újonnan is de minek,ráadásul meg garanciás is volt.

Szerintem ne foglalkozz senkivel, aki csak azért vesz drága dolgot,hogy felvághasson, és csak a külcsín a fontos valójaban nem is elégedett, vagy boldog.

2023. jún. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Hagyjátok már, ez a Stokkes elmebeteg troll, csak most próbál a másik oldalról hergelni.😅
2023. jún. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Ez biztos kamu sztori, ez senkit se érdekel ennyire. Aránylag jómódú vagyok átlagos árú babakocsim volt mint ahogy szinte az összes anyuka ismerősömnek, és soha szóba se került köztünk ez a téma h kinek milyen meg menő e, max egy full csicsas aranyszinu monstrumot mosolyogtunk meg amit a roma asszonyság tolt.
2023. jún. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!