Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsi mózeskosár 100.000Ft...

Babakocsi mózeskosár 100.000Ft ér,eladnád vagy megtartanád?

Figyelt kérdés

Újjonnan drágább volt,ez már a használtnak a reális ára. Már kinőtte a gyerek,csak a sportot használjuk.

Eladjam önmagába vagy majd egybe?

Hogyan érné meg jobban?

Félek hogyha bontom esetleg rajtam marad.


2023. jún. 14. 12:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Újonnan*
2023. jún. 14. 12:04
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem akartam bontani de lett iránta érdeklődő kinek csak a mózes kéne
2023. jún. 14. 12:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szedném szét. A szett egyben nekem gyorsan elment, de külön drága lett volna a vevőnek csak a sport vagy csak a Mózes részt megvenni és nem vitte volna el.
2023. jún. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1

Köszönöm válaszod

Enis pont igy gondolom ahogyan azt te leírtad!

Csak kicsit kecsegtető hogy már ami nekünk felesleges azt vinnék 😄

2023. jún. 14. 12:11
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Én is szettben hagynám. Úgy értékesebb és könnyebb mindenre gazdit találni. De teljesen megértem, hogy szabadulnál tőle. Annyi ilyen nagy helyet foglaló babacucc van, nálunk is már mindenhol ez áll hegyre halomra, de most jön a második baba. Utána alig várom, hogy megszabaduljak tőle.
2023. jún. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a tesóm direkt mózes nélkülit keresett, mert nem akarta fölöslegesen rakosgatni a mózes részt (hurcizott a kicsivel). Szóval anélkül is van piaca. Szerintem az is forintosítható, hogy nem kell rakosgatni.


Szóval én túladnék a mózesen. De eldönteni nem tudjuk helyetted, csak szempontokat adni.

2023. jún. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem mar az hogy szempontokat adtok nagyon is segitseg!! 😊
2023. jún. 14. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!