Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Használt babakocsi árára...

Használt babakocsi árára lélektani határ? Az új jobban megérheti?

Figyelt kérdés
Tudom, sok múlik a konkrét állapotán, de abban az esetben, ha egész jó állapotú, kíváncsi lennék, hogy nálatok mennyi lenne a maximum, amit szívesen kiadnátok egy használt babakocsiért? Nézegettem egy számomra szimpatikus típust, de 120e körültől indulnak használtan (pedig nem a 2 sokat emlegetett, menő márkáról van szó), de a 100 fölötti összeg nekem kicsit fáj egy használt kocsiért. Szerintetek akkor már nem érné meg pár tízezer forittal drágábbért egy vadiúj? Sokan mondják, hogy mivel az nem olyan menő márka lesz, a minősége nem lesz ugyanolyan, de én nem vagyok arról meggyőzve, hogy egy márkás darab valóban sokkal strapabíróbb, és nem csak a márkanevet fizetem meg. Mit gondoltok?
2023. aug. 4. 11:07
1 2
 11/15 babyboom567 ***** válasza:

Ha az lenne az egyetlen babakocsi a földön,akkor sem vennék 100ezerért használtat.Azért már újat veszel, vagy kipótolod,és újat veszel.

[link]


Ilyen kocsink volt, csak nem ebbe a színbe, és autós hordozó nélkül, csak a mózes,meg a sport rész.98ezrért vettük a brendonba 7 éve.

A mózest kb 5 hónapig használtuk,a sport rész+2,5 évig.És utána 2 évig hirdettem félárról indultunk, a kutyának sem kellett,de annyira sem, hogy nem is érdeklődtek(2 év alatt 2 érdeklődő volt,egy sem jött el megnézni).Végül 15ezerért vitte el egy lány.


De tényleg az számít,hogy te hol, és hogyan akarod használni.Ez pl nem lett volna jó,ha van kocsink,és ha emeletre kell fel és le cipelni.

2023. aug. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
70%

Ahogy mások is mondták, nehéz erre számodra relevánsat mondani, mert mindenkinek más igényei vannak. Mást fog akarni az, aki a 4. emeleten lakik lift nélkül, és napi szinten akarja használni a babakocsit, és mást az, akinek inkább alkalmi használatra kell.

Nekem alkalmira kell, mert sétafikálni itt a járdák borzalmas állapota miatt nem lehet vele, és amúgy is a hordozást preferálom a férjemmel együtt. A bevásárlásokat vagy a férjem oldja meg, vagy online rendelünk, ezért az ehhez kapcsolódó funkciók is tök mindegyek, autós ülést külön akartunk venni. Ezért lényegében a legfontosabb az volt, hogy egy jó állapotú babakocsit szerezzünk olcsón, én 40-nél többet nem akartam rákölteni, 30-ért vásároltam végül: 3 az 1-ben. Az eredeti ára 160e volt, drágábbról is indult, de senkinek nem kellett.

Túlkínálat van a használt babakocsik közt, ha belefektetsz egy kicsi időt és energiát, akkor nagyon olcsón kifoghatsz tök jókat.

2023. aug. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
77%
110 ezerért vettem használtan a multifunkciós 3az1ben babakocsinkat és nem bántam meg. Előtte kipróbáltam őket a Brendonban és amelyiket legkönnyebb volt tolni azt kerestem használtan. 180 körül van az új ára. Teljesen újnak nézett ki, semmi baja, pici volt a baba ahonnan elhoztuk, nem tudom miért nem kellett nekik. Egy kézzel jól lehet irányítani, meg tudok vele fordulni egy helyben is. Könnyű összeszerelni. Még eszembe nem jutott lecserélni, most lesz 1 éves a tulajdonosa. Már a sport részt nyúzzuk, az autós hordozót most fogjuk lecserélni.
2023. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

70-ért vettem használt 3in1-et, CAM márkájút. Akitől vettem mondta hogy ő amúgy nem nagyon használta, sokadik babakocsinak vette az ördög tudja minek. És tényleg úgy is nézett ki mint a vadiúj, pedig világos színű. Na most én használom rendesen és már nem úgy néz ki, nem hiszem hogy én már el tudom majd adni.

Nekem a súlya volt szempont, ez elvileg az egyik legkönnyebb babakocsi amit kapni lehet. A mózes és az autósülés rész nagyon jó, a sportrésszel most kezdenénk barátkozni de abból amúgy mintha hiányozna valami alkatrész, nagyon kényelmetlennek tűnik. De nekem még így is megérte, sportot lehet olcsón venni másikat.

Brendonban én próbáltam tologatni az olcsóbb típusokat is, de azok valahogy nehézkesnek tűntek nekem. De biztos van ilyen is, olyan is.

2023. aug. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én használtan vettem jobb minőségű, az én igényeimnek megfelelő babakocsit. Barátnőm meg oltogatott, hogy ő ugyanannyiért vadiújat vett. Aztán adta is el, mert csörög, csattog, pattog benne a gyerek, egy erősebb szél felborítja. Szerintem azt is nézni kell, hogy milyen is az az új, amit megveszel a használt árából.
2023. aug. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!