Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Baj, ha az autósülésben...

Baj, ha az autósülésben nagyon ül a baba?

Figyelt kérdés
Kaptunk egy elég profi drága autósülést, ami 0-15 hóig jó. A babám most 5 hónapos, nem tud még ülni, de ennek a leghátradöntöttebb beállításával is úgy látom, hogy nagyon ültetett ez a pozíció. Visszacseréljem inkább a babakocsis autós hordozóra? Abban jobban feküdt, csak hosszabb utaknál úgy láttam, nem annyira kényelmes neki, csak ha alszik, de ébren nyugtalankodik benne. Az újban jobban tud nézelődni, nem tudom, egészséges-e.
ápr. 29. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Miféle profi cucc az, ami hónapokban, nem pedig magasság/súly alapjan adja meg a használhatóságot?
ápr. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ez nem igazán válasz a kérdésemre. Ez van ráírva, hogy 0-15 hó, Nado ülés, rákeresve azt találtam, hogy 40-105 cm, nem is azzal van a baj, hogy nincs megfelelő magasságban a fejtámasz, hanem a dölésszögével nem vagyok kibékülve.
ápr. 29. 10:54
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Ülni nem tudó babának minimum 120 fokos szögben kell dönteni az ülését. 5 hónapost még nyugodtan tegyél csak autós hordozóba. Majd ha ül már, teheted a spécibe. Hallgass az ösztöneidre, valószínűleg jól érzed, hogy nem okés.
ápr. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 babyboom567 ***** válasza:
64%
Hát pedig ennek jónak kell lenni.Most rákerestem, ez nem egy gagyi ülés.Ami videó youtube-on van, abban konkrétan fekszik a baba.
ápr. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!