Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Prebug használt autósüléseket,...

Prebug használt autósüléseket, hordozókat áruló honlapról vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
Van ez az oldal: [link] ahol használt autósülést, autós hordozót lehet venni, elég jónak tűnik, de nem találok róluk sehol véleményt. Megéri tőlük vásárolni? Minden tapasztalat érdekel.
máj. 13. 11:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem őket, de használtan nem vennék gyerekülést. Lehet, hogy javítottak, túlvannak azon a használati időn, amennyit a gyártó garantál.

Plusz elnézve az áraikat (0-4 év közöttieket néztem meg), használtért nem adnék ennyit.


Nem vettünk negyedmilliósat, vannak remek ADAC tesztű gyerekülések megfizethető árban. Pl. Joie i-Spin 360. 110 vmennyiért vettük újonnan. Isofixes. Itt meg használtak is vannak ennyiért. Jobb töréstesztje van, mint az agyonhypolt és túlárazott Britaxnak vagy Cybexnek.

máj. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

En nagy rajongoja vagyok a hasznalt piacnak, rendszeresen vasarolok hasznaltan.

De ulest nem vettem es nem is vennek.

100-120 ezer korul mar szupereket kapni ujonnan is.

máj. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ha a kinézett modell passzol az autódba, kényelmes a gyerkőcnek, megfelel az igényeidnek, és az ADAC teszten is jól, vagy kiválóan végzett, biztos lehetsz benne, hogy nem fogod megbánni a választást. Én nem bántam meg.
máj. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Adatot egyeztetsz és még hétvégén is fogadnak. Jól értenek hozzá és korrektek.
máj. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jól írja a 3as,az adac teszt fontos.
máj. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Először Sirona T-t vettünk náluk, nem vált be, de készséggel kicserélték Sirona Gi i-Size-ra és tökéletes.
máj. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Ööö mi az az ADAC TESZT?

máj. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Az utolsó 5 hsz-t ugyanaz írta? 😃
máj. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8! Szerintem nem. Miért ugyanaz írta volna? Ne troll-offold már szét!
máj. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7-es! [link]
máj. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!