Szerintetek milyen ez a babakocsi?

Figyelt kérdés
[link]

2012. szept. 23. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem megvan benne minden, aminek kell, és még ól is néz ki. Sőt, még olcsó is.
2012. szept. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor már vegyél Kunert Vip-et.Ez a Vaterán újonnan 32000Ft.Nekünk olyan volt én nagyon szerettem.Szerintem jobban néz ki ennél a kocsinál.

[link]

2012. szept. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig, csak a képet néztem.Ha felfújható a kereke, már nem kellene.A másik pedig a tolókarja.Nem valami strapás.Az ilyeneknek szokott a forgórésznél eltörni.Jah, és ha fordítva akarod tolni, áthajtod a tolókart, akkor úgy eszméletlen nehéz lehet.Irányításnál megizzadsz, az tuti.

Nekem is hasonló volt, csak azért válaszoltam.Nézz körül a teszveszen, vagy jófogáson, esetleg bizományikban.Fogsz találni jó áron jobbat.

2012. szept. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk ilyen van, kék-bézs. 15ezerért vettük az egyik szomszédtól.

Nekünk tetszik, bevált.

Jó nagyok, felfújhatóak a kerekek, nálunk elég rosszak a járdák.

Családi házban lakunk, úgyhogy nem kell emeletre cipelni. Mert sajna összecsukva is elég nagy, ez az egy hátránya.

A tolókar szerintem prakikus, a párom is szereti, mert magas, és könnyen tudjuk állítani a magasságát.

Eleinte furcsa volt, hogy kanyarodás előtt kicsit meg kell emelni, de belejöttem. (Amúgy elnéztem, itt nálunk mindenkinek ilyen nagy kerekű babakocsija van, nem olyan bolygókerekes).

Most 6 hónapos a Kisfiunk, most állítottam ülő pozícióba, mert végigéri már, meg majdnem kimászott.

Úgy tervezzük, hogy ha rendesen ül tényleg, akkor veszünk egy kisebb, könnyebb sportkocsit, ami az autóba is befér.

De nem bántuk meg, nagyon szeretem én is és Apa is.

Ha esetleg kérdeznél valamit, írj, szívesen válaszolok.

2012. szept. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!