Babakocsi de melyitet?

Figyelt kérdés

Megvan TOP 5 de nem tudom melyiket ! Belinkelem őket :-).

A :

[link]

B :

[link]

C:

[link]

D:

[link]

E:

[link]



2012. dec. 25. 21:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Ha az ár mindegy, akkor C vagy D.
2012. dec. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Mivel ezek közül választunk az ár az mindegy! Ő lesz első es az utolsó gyerekünk :-) köszi nekem istetszik:
2012. dec. 25. 21:49
 3/28 anonim ***** válasza:
54%
Háromszázezer egy babakocsiért???? Mi értelme? Meg a száz is sok.....
2012. dec. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Képről nem nagyon lehet választani. Nekünk is sokáig tartott mire megtaláltuk a megfelelőt. Az nem tetszik amelyikben a gyereknek kényelmetlenül kell ülnie(Olyan mintha kidobná a kocsi). Fontos volt hogy nagyon rugózón. Ne legyen nagyon nehéz. Ne legyen közel a kerék(Nem kényelmes mikor mindig bele rúgott az ember. És az utolsó hogy hosszú legyen a mózes. Sokáig tudja használni. 90ért vettük és teljesen jó :)
2012. dec. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Figyelj minekünk ő lesz az első és egyben az utolsó gyerekünk mindent megadunk neki :-)

Koszi a segitseget

2012. dec. 25. 21:58
 6/28 anonim ***** válasza:
Értem en, de szerintem akkor is felesleges annyi pénzért babakocsit venni. Inkább költsd másra, vagy tedd félre neki későbbre.
2012. dec. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
D
2012. dec. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Ha anyagilag megteheti, miért ne vehetne ennyiért babakocsit? Egyrészt semmi közünk hozzá, másrészt ha megtehetném, én is vennék ennyiért babakocsit, mert az olcsó sz@rral jól megjártuk! Kénytelen voltam lecserélni egy normálisabbra, így amit először vettünk, az elvileg kidobott pénz!
2012. dec. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
[link] A lista közül ez de ennél van könnyebb és kényelmesebb. Mi ezt vettük [link] nagyon szereti a fiam. Nagyon kényelmes :)
2012. dec. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Nem tudom,szerintem iszonyatosan sok már a 100ezer felett is,mi Touragoo Flame-et néztünk vagy Chippolino Optimát,ez se sokkal olcsóbb 80-90ezer Ft,persze azt csinálsz amit akarsz,de hidd el attól,hogy mindent meg szeretnél neki adni nem jó ötlet 200-300ezret babakocsira költeni.Amúgy ezek közül az E-t venném csak nem ebben a szín összeállításban,főleg mert nem kis vacak kerekei vannak.
2012. dec. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!