Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Nektek melyik színű babakocsi...

Nektek melyik színű babakocsi tetszik jobban? Nem tudok dönteni!

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2013. febr. 16. 23:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem a zöld:)
2013. febr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem a zöld! :) Talán a piros-feketén nem látszik annyira, ha koszolódik, bár én ezzel együtt is a zöldet választanám.
2013. febr. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én is zöldet szerettem volna, majd eszembe jutottak nyáron a bogarak, így nem mertem kockáztani, szürke-kéket vettem:)

Pirosat választanám.

2013. febr. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ebből a fajtából? és meg vagy vele elégedve? Egyébként az én szívem is jobban húz a zöldhöz. :)
2013. febr. 16. 23:58
 5/12 anonim ***** válasza:
zöld
2013. febr. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szetintem olyan libafos színű az a zöld, a fekete piros jobban tetszik.


Amiért nem venném ezt a kocsit:

Nincs hozzá hordozó! Ha mentek valahová kocsival, elalszik a hordozóban a kicsi, nem tudod azt megcsinálni, hogy a vázra csak ráteszed a hordozóban a hordozóban alvó gyereket, és tolod, nem kel fel arra hogy átrakod a mózesbe.

Na meg a vázat, mózest beteszed a csomagtartóba, és tele is van!


A sport résznél a gyerek lábánál anyag van, szóval ha koszos, sáros lábbal ül majd be a gyerek a babakocsiba játszóterezés, séta után, mindig mocskos lesz a babakocsi!

[link]


Ennél a babakocsinál pl. látod, a gyerek lába egy műanyag lábtartón van, ami ha sáros lesz csak letörlöd, az anyag rész nem lesz koszos!

2013. febr. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A zöld nekem is jobban tetszik, de a piros-feketét tényleg könnyebb tisztán tartani, ezért a pirosat választanám a helyedben.
2013. febr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én piros mániás vok.Sokkal elegánsabb szín.Szeretem a zöldet is.De messze nem olyan szép szín mint a piros.
2013. febr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből a két színből a piros néz ki jobban,és elegánsabb is.
2013. febr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 porcukormókus ***** válasza:
Nekem a piros jobban bejon!
2013. febr. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!