Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kedves "kis korkulonbseges"...

Babeli Zurzavar kérdése:

Kedves "kis korkulonbseges" anyak es apak! Autovasarlas elott allunk?

Figyelt kérdés
17 honap kulonbseg lesz a gyerkocok kozott. jelenlegi autonkat mar most is, hat meg a picivel... kinottuk... kivancsi vagyok Ti, babakocsival es csomagokkal milyen tipusba fertek be?

2013. márc. 4. 00:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Sevrolet cruze.
2013. márc. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
vw golf variantunk van.20 hónap a korkülönbség a gyerekek közt.
2013. márc. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Számolj azzal, hogy csak az első év lesz, amikor dupla, vagy iker babakocsi kell. Nálunk 11 hó a különbség, de kb. 1 évig volt nehezebb a megoldás. Ford Focusunk van. Mi akkoriban kombi kocsikban gondolkodtunk. Focusba a két gyerekülés kényelmesen elfér, ha valami miatt 3 felnőtt utazik, én szoktam a két gyerek ülés közé ülni, beférek, de viszont vékony testalkatú vagyok. A Focus csomagtartója kicsi, olyant nézzetek, aminek nagy méretű a csomagtartója. Ha sok pénzem lenne, valami családi terepjárót vettem volna....
2013. márc. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

koszonom az eddigieket, a chevrolet szoba jott, a vw-t megnezem, fordot meg a parom nem akar sajna, most nekunk is egy focusunk van,de mivel rengeteget megyunk orszagon belul(2 varos kozott elunk majdnem) ezert kell nagy csomagteru kombi.


varom a tippeket tovabbra is:-(

2013. márc. 4. 07:02
 5/16 A kérdező kommentje:
az elobb :-) akart lenni!
2013. márc. 4. 07:03
 6/16 anonim ***** válasza:

Renault Espace

Ford c-max

Opel meriva

2013. márc. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én egyterűben gondolkodnék. Ott ha a hátsó üléssort nem használjátok, óriási csomagteret kaptok, ha meg esetleg lenne harmadik babó, úgyis ismét autót kell cserélnetek.

Nekünk három gyerkőc van, 4 és fél éves, 2 és fél éves, 8 hónapos, meg egy Toyota Priusunk, elég nagy csomagtérrel és tágas belső utastérrel. Két gyerekülést még beleraktunk, de én pl. már nem tudtam a gyerekek közé ülni hátul, pedig vékony alkat vagyok, most a három gyerekülés egyszerűen nem fér be. A babahordozót még benyomtuk valahogy, de centizgetve és kínlódva, három gyerekülésnek egyszerűen nincs hely. A csomagtér két gyerekkel is kicsi volt, ha babakocsit kellett vinnünk, hárommal lehetetlen.

Most készülünk egyterűt venni mi is, de ha hamarabb kapcsolunk, már két gyereknél erre váltottunk volna. Nálunk a VW Sharan az első befutó, diesel változata elég keveset fogyaszt és nagyon nagy a belső tere. Ennél kicsit kisebb és sokkal rosszabb fogyasztású az Opel Zafira. Ami még megbízhatósága miatt szóba jön, az a Toyota Corolla Verso.

2013. márc. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
seat alhambra-nk van, 3 kisgyerekkel, a gyerekülések is kényelmesen elférnek egymás mellett, a focusunkban a 2 gyerekülés elfért, plussz egy vékonyabb ember, a seat-ba most kényelmesen vagyunk, és lehet pakolni is bele
2013. márc. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Renault Megane Grandtour


Két kicsi gyerekkel még egyszer sem fordult elő, hogy ne fértünk volna el, mi is sokat megyünk országon belül és én a fél lakást bepakolom! :)

2013. márc. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

nissan káskáj 7 üléses, 2 kisgyerek, 18 hó különbséggel, 2 vizsla :D Bőven elférünk babakocsistul.


Barátainknak is két pici gyerekük van, rönó lagunájuk van, simán elférnek.

2013. márc. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!