Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Akik 3 kerekű babakocsit...

Akik 3 kerekű babakocsit használnak, mennyire elégedettek vele?

Figyelt kérdés

mennyire számítanak stabilnak? Nem borul könnyen?

Gyengébb utakon szeretném használni/pl nincs mindenhol járda, vagy nagyon keskeny/



2013. márc. 8. 20:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó!

Annyira széles szöget fog be, a 3 kerék, nem tud felborúlni!

Stabil, biztos, könnyű tolni! Menj be egy bababoltba, próbáld ki, told meg!


Az enyém pont eladó, quinny buzz szett, sport, mózes, hordozó, + még egy esernyő kocsit is adok hozzá:)

2013. márc. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Jégtánc ***** válasza:
100%
2 fiamnál azt használtam,nagyon bejött,szerettem,egyáltalán nem borult.Lányomnál most nem olyan van, mert kaptuk a babakocsit,de tuti olyat vettem volna.
2013. márc. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nekem most ez a típus tetszik

[link]

Biztos megszólnának érte, hogy hiányzik egy kerekünk, de pont lecarom :-) ,csak jól lehessen vele közlekedni.

2013. márc. 8. 20:16
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem. Nagyon egyszerű vele közlekedni, hihetetlenül könnyen kanyarodik, egy helyben meg lehet vele fordulni, fél kézzel is vígan lehet tolni. És semmivel sem instabilabb, mint a négykerekűek.
2013. márc. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Jégtánc ***** válasza:
100%
Teljesen jó:) Hauck egyébként is egy nagyon megbízható márka:)
2013. márc. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A hordozója nagyon pici!

Meg a láb részénél végig anyag, a cipőtől, csizmától mindig sáros, koszos lesz!

2013. márc. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Hauck Roadsterem volt, nagyon hasonlított ahhoz, amit linkeltél. Egyáltalán nem borulékony, sőt erővel kell nekifeszülni, ha ki akarod borítani. Jó vele manőverezni, egy kézzel könnyen irányítható. Hatalmas, fújtatható kerekei vannak, igaz dög nehéz, de rázós terepen, vagy nagy hóban könnyen lehetett vele közlekedni.
2013. márc. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 porcukormókus ***** válasza:
100%

3kereku tesobabakocsit hasznalunk (jane powertwin). Jo nagy felfujhato kerekei vannak. Nalunk is eleg gaz a kornyek, de jol birja a terepet.

Minel nagyobbak a kerekei, annal jobban veszi az akadalyokat!

2013. márc. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk ugyanilyenünk van , mint amit belinkeltél ! Mi nagyon szeretjük 4,5 hónapos a lányom ! A mi útviszonyaink is nagyon szarok , de eddig nem volt gondunk vele ! Most cseréltük le a mózest , ebbe a jó időbe , mivel a lányom már nem bírta , elég izgő-mozgó ,és most már ott vagyunk , hogy nem alszik a babakocsiba annyit, de nem teljesen van felültetve ha nem csak egy kicsit :)

Én ajánlom :)

2013. márc. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem és egyszer sem szóltak meg, hogy hiányzik egy kerekünk :) Ja meg arra figyelj, hogy ne kicsi kerekűt vegyél ha rosszak az útviszonyok, mert az egy rémálom.
2013. márc. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!