Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsikérdés? Mennyire jók...

Babakocsikérdés? Mennyire jók az esernyőre csukható babakocsik kerekei terepre?

Figyelt kérdés
Idén augusztusban repnapra készülünk Kecskemétre, és visszük az akkor majd 19 hónapos fiunkat is. Már szépen megy, de a biztonság kedvéért vinnénk egy esernyőre csukható babakocsit. Mennyire strapabíróak ezeknek a kerekei terepre?

2013. ápr. 2. 13:13
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ez nagyban függ attól, hogy mekkorák a kerekei. A miénké elég nagy, ami jó volt, mert a túl pici kerék mindenben elakad. De pont amiatt nem használjuk már azt a kocsit, mert ahogy nőtt a gyerek és egyre nehezebb lett, valahogy nem volt olyan könnyen irányítható, jobban elakadt, nyeklett - nyaklott. Szóval nem tudom... én nem használnám a helyedben, de persze nem tudom, hogy milyen terepre gondoltál. Eleinte nagyon jó volt nekünk ez a babakocsi, de 10 kiló fölött már az az érzésem volt, hogy szét fog esni a gyerek alatt, ahogy az útpadkákon föl - le emelgetem vele, meg próbálunk átjutni a kátyúkon, hogy közben ne törjön bele a kerék(Budapest...no comment).
2013. ápr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!