Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Quinny Speedi babakocsiról...

Quinny Speedi babakocsiról vélemények?

Figyelt kérdés

Volt egy bébé confort high trek babakocsink, amit eladtam, gondolván egy quinny zapp tökéletesen kielégítené a mindennapi igényeinket, viszont első utunk alkalmával rájöttem, hogy buta voltam, h lecseréltem a már jól bevált kocsit, így a Zapp-nak is mennie kellett.

Most kiszemeltem a speedi-t, kérdés, hogy az menyire lenne jó. Másfél éves a törpöm, tehát igazából csak ülő pozícióban használnánk a kocsi, míg elérünk a játszótérre(forgalmas főút mellett lakunk, tehát addig muszáj a 100%-os biztonság).

Akinek van/volt ilyen babakocsija, attól kérdezem, mennyire szerették a gyerekek, stb...



2013. ápr. 9. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Most a Zapp után ami kicsi, vennél egy monstrumot, ami a speedy!!

Quinny Senzz, vág quinny buzz

2013. ápr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A kérdés nem ez volt, de köszönöm a hozzászólást!

Pont azért nem vált be az apróka zapp a bébé confort után, mert nagyon kicsi volt, és újra nagyot akarunk. :)

A buzznak, és senzznek ugyanolyan kicsi elől a kereke, tehát nincs értelme a zappot lecserélni arra, mert kb ugyanott tartanánk velük, mint a zapp-al....

2013. ápr. 10. 12:38
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia !

Mi is elég későn vettük 10 hónapos volt a fiam , m is Zapp után cseréltük le , mert én se szerettem ! Mi nagyon szerettük , nekünk néha elaludt benne , én szerettem mert nagy babakocsi , nem okoz gondot a sok cucc cipelése se ! A fiam szerette , ma már a kis tesó használja 8 hónapos ! A nagyobbik 2 éves koráig használtuk utána 1 évig nem , és megjött a hugi !

2013. ápr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!