Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsi vásárlás előtt...

Babakocsi vásárlás előtt állunk. De melyik felel meg a feltételeknek?

Figyelt kérdés
Főbb szempontok: vázra szerelhető legyen (4. emeleten lakunk, lift nincs), bolygókerék, merev falú mózeskosár, babahordozó, téliesíthető, esővédő. Van ilyen? Használtan gondoltuk, mert gondolom ilyen feltételekkel új és olcsó nem létezik.

2013. máj. 9. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Bergon q12. Nézz szét, hátha találsz használtan jó áron.
2013. máj. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hauck Malibu, szerintem a legjobb választás lenne, Vaterán találsz ÚJ, BOLTI KIÁLLÍTOTT DARABOKAT FIX: 45.000fT-ÉRT ÉN IS MOST VETTEM EGY ILYET SZUPER KOCSI, KÖNNYŰ VÁZ, BABAHORDOZÓ, MÓZESKOSÁR AMIBE KÓKUSZ MATRAC VAN, PELENKÁZÓ TÁSKA, ÉS EGY ESŐVÉDŐT IS KAPTAM HOZZÁ. SPORTRÉSZ, ÉS KÜLÖN KÜLÖN EGY KATTINTÁSSAL BÁRMELYIK RÁTEHETŐ A VÁZRA.
2013. máj. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi ezt úgy oldottuk meg, hogy vettünk egy secperc alatt összecsukható, könnyű(újszülött kortól 3 éves korig használható babakocsit ami téliesíthető(van hozzá esővédő, lábzsák, pelenkázótatyó is) és mellé egy mei tai-t.

Ugyan még nem született meg a babánk, de mi úgy fogjuk használni, hogy amikor hosszabb sétákra vagy bevásárolni megyünk stb, akkor babakocsi, ha tömegközlekedem, takarítok, elszaladok valahová 1-2 órára, akkor jön a mei tai.

Itt van a babakocsi linkje: [link]

Ilyet vettünk zöldben, maximálisan meg vagyunk elégedve vele. Könnyen összeszerelhető és kicsi helyen is elfér.

2013. máj. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó a Malibu, de 45-ért sztem drága. Most láttam csak a sportot újat 20-ért, ahhoz egy használt hordi és mózes olcsó lenne. Használtban pedig van komplett szett 30-ért.
2013. máj. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bébé Confort Loola szett!!! MAximálisan meg vagyok/voltam vele elégedve. 3 babánál használtuk
2013. máj. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a bergon q 12 kb ötszáz kiló,az nem jó...
2013. máj. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A vázat lent lehet hagyni, a mózes meg nem nehéz!
2013. máj. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szuper a Hauck Malibu 90 ezer a boltba újonnan kint külföldön érdemes a feléért a vaterán venni újat. Könnyű kocsi és nagyon praktikus.
2013. máj. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia !

Linkelek neked babakocsikat amiket mi is használtuk , és szerintem jó áron van az aprodon ha bármi kérdésed van írj nyugodtan !

[link]


[link]

Ez hozzá teszem az egyik nagy kedvenc babakocsim !

[link]

[link]

[link]


Van még több is de ezeket találtam jó áron , és jó kocsikat !

4 gyerekes babakocsi mániás anyuka !

2013. máj. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Végül találtunk egy klassz babakocsit. Titi Triton 3in1. Zöld színben. :)
2013. máj. 30. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!