Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » ABC Design astro babakocsihoz...

ABC Design astro babakocsihoz hol lehet venni biztonsági hordozót mózes és sport részt?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki kisfiunk lesz a lányom kocsiját szeretnénk használni de az rózsaszín és gondoltuk vennénk rá felszerelést mert ugye a váz meg van. Nagyon meg vagyunk vele elégedve de rózsaszínbe nem rakhatom a kisfiut
2013. máj. 16. 15:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem külön nem nagyon fogsz találni mózest és sport részt. Hordozót tudsz venni külön pl. Maxi Cosi is jó hozzá megfelelő adapterrel.

Szerintem add el egyben az egész babakocsit és vegyél egy másikat.

Egyébként nekünk is ilyen babakocsink van, én is szeretem. Én direkt uniszex színt vettem, hátha lesz fiam és lányom is, végül két fiam született.

2013. máj. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!