Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mi a baj a használt babakocsik...

Mi a baj a használt babakocsikkal?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert sok helyen azt olvasom, hogy használt kocsit biztos nem akarnak venni a leendő szülők.


Eleinte én is úgy voltam vele, hogy mindenből jöhet a használt, de ebből nem! Aztán sokat gondolkodtam, és inkább vettünk egy márkás, igen szuper kocsit használtan (egyébként semmi baja), jóval félára alatt jutottunk hozzá. Nem is kérdés, hogy én is tovább tudom adni majd évek múlva, hiszen nagyon kelendő kocsi.


Kíváncsi vagyok, ki, miért döntött az új mellett, mi az oka, amiért kizárta a használtakat.


2013. máj. 16. 19:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Futotta az újra, ezért nem gondolkodtam használtban se ebbe se másrban.

És nem kell félreérteni, nem ugy értem h aki használtat vesz annak ne futja ujra, csak egyszerűen nekem emiatt nem jutott eszembe.

2013. máj. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Én is használtan vettem márkásat, semmi baja és féláron volt.
2013. máj. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Semmi baj a használt babakocsival. Mi azért vettünk újat, mert jól állunk anyagilag, megtehettük hogy újat vegyünk, olyat amilyet szeretnénk. Semmit nem vettem használtan a babának, ahogy magunknak sem veszek használt dolgokat, de biztos vagyok benne, hogy azok is jók lennének.
2013. máj. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Hát mi mindent kaptunk a családból, mindenünk használt, de esküszöm a 80% nem is látszik, hogy valaki használta már előttünk. Használt babakocsink van, én mondjuk nem ilyet vettem volna, de ez ingyen volt és semmi bajom vele. Kicsit nagyobb és nekem a városban nem annyira praktikus mint a vidéki rokonoknak volt, de abszolút jó. (mondjuk ez egy elég márkás baba kocsi, de már 2 gyereket kiszolgált, most az enyémet szolgálja és tervezzük tovább adni a következő babának) Egyedül cipőt és cumisüveget nem fogadnék el használtan, de minden egyéb jöhet.
2013. máj. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Én is használtan vettem.És félárért.Pl.a mózes részén még a papír is rajt volt,nem is használták.

Különbség van a használt és használt között is.

Mert ugye nem mindegy,hogy látszik rajta,hogy agyonhasznált vagy sem?!

2013. máj. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
és is használtat vettem és semmi baja.sokan úgy vannak vele ha babáról van szó hogy mindenből újat neki.én nem így voltam vele a kisfiam születésénél.néztem az árakat és megpróbáltam olcsót de jót venni mindenből.és sikerült is.20000ftért vettünk neki használtan babakocsit amit imádtam.kiságyt pelenkázóval falipolccal gyönyörű állapotban vettem neki 22000ftért.a bodykat is 3-400 ftért vettem neki.
2013. máj. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%

Semmibol nem vettunk hasznaltat. Inkabb ne legyen " neve" de nem szeretnem a masiket hasznalni. Olcsob kocsit valasztottunk...majd kiderul hogy milyen lesz.

Sem ruhakbol sem masbol nem vettem hasznaltat. En sem szeretnek abban jarni. Persze az nem elitelendo ha valaki azt veszi. Komoly markakara nem futja igy a tescos f&f et valasztottuk. es a babaszoba is nagyon visszafogott. Lehet hogy aki hasznalt cuccokat vesz, szebben oltozteti majd a gyereket. De engem ez sem erdekel. Uj legyen.... /lehet lepontozni

2013. máj. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
kedves utolsó.azért mert elmondtad a véleményed nem fogunk lepontozni.legalábbis én nem.
2013. máj. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Senkit nem pontozok le, inkább ellenkezőleg. :)

2013. máj. 17. 19:29
 10/14 petera6 ***** válasza:

Mi azért vettünk újat, mert két gyereket tervezünk, és úgy gondoltuk, hogy így "megéri", mert anyagilag megtehettük és mert szerettem volna, ha az újszülött egy teljesen új kocsiban lehessen. Nem volt olyan közeli ismerős, aki után szívesen használnám a kocsit. Ismeretlenét meg egyszerűen nem szerettem volna.


Amúgy semmi bajom azzal, hogy más mit csinál, nem gondolom felelőtlennek vagy ilyesmi. Egyszerűen csak mi újat szerettünk volna :)

2013. máj. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!