Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mit csináljak ha az új babakoc...

Mit csináljak ha az új babakocsi huzata szakad?

Figyelt kérdés
1 hete vettem webáruházból, de a lábtartójánál szakad a huzat, más helyen is mintha nem lenne az igazi, a lábtartója sem állítható, mert ha felhajtom nem áll meg rendesen visszább esik 2-3cm-t. A hátvégén használtam először, 10kg-os a gyerekem nem hinném hogy egy séta alkalmával ekkora kárt tettem volna benne. Mit csinálnátok a helyemben? Visszaküldjem?

#hibás #sport babkocsi
2013. máj. 21. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vissza kell vinni, de mondjuk kérdés milyen kocsi, mert ha valami olcsó márka akkor nem csoda azok ilyenek.
2013. máj. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
pierre cardin ps 630 sport babakocsi, 19.990Ft.ért vettem
2013. máj. 21. 18:51
 3/6 anonim ***** válasza:
igen. 8 napon belül egyébként el is állhatsz a vásárlástól, még a pénzed is vissza kell, hogy adják. csak a szállítást kell megoldanod
2013. máj. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor visszaküldöm, de én szeretnék egy másik ilyen babakocsit, mert egyébként jó ( lenne)!
2013. máj. 21. 20:44
 5/6 anonim ***** válasza:
az még egyszerűbb, cseréltesd ki
2013. máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát azért el nem állhat, ha már sérült a termék, de garit kérhet rá.

Mondjuk PIerre Cardin kocsinál ez nem csoda, semelyik sem lesz jobb, nagyon rossz minőségű az összes termékük.

2013. máj. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!