Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Graco Trekko, Bébé Confort...

Graco Trekko, Bébé Confort High Trek, vagy Chicco Trio S3? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
3 kerekű babakocsit keresek újszülöttnek, lehetőleg olyat, ami nem túl széles /ilyen a chicco/, nem nehéz, mert meredek dombon kell fel-le tologatnom naponta legalább egyszer, de legyen nagy a csomagtartója, mert a vásárlásnál ez is szempont, férjen el benne a gyerek télen is /novemberben szülök/. Persze tudom, ezekhez van, amelyikhez kell a mózes külön!!!

#Bébé Confort #graco trekko #chicco trio s3
2013. máj. 22. 10:08
 1/1 anonim ***** válasza:

nekünk Bébé Confort High Trek volt, mind a két gyerekkel azt használtuk, 17 hónap van köztük, ezért még a nagy is kicsi volt, gyakran bekuporodott alulra a pakolós részbe, amíg a kicsi fent utazott

nagyon szerettük, 20 centis hóban is toltam (igaz, akkor csak 1 gyerekkel)

jól pakolható, könnyen irányítható, és mi is a hegyvidéki terep miatt választottuk ezt

konkrétan sajnáltam, amikor eladtuk, bár már nem volt rá szükségünk

ernyőre csukható kocsink ne mis volt, végig ezt használtuk, bár igaz, nem bkv-ztam vele

2013. máj. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!