Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Quinny buzz 3 vagy Graco...

Quinny buzz 3 vagy Graco quattro tour deluxe?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata ezekkel a kocsikkal? Megírná nekem?
2013. máj. 23. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk a Graco van, a másikról nem tudok nyilatkozni.Én nagyon szeretem, stabil, kényelmes, jól védett helye van benne a babának.Ezen kívül a nagy csomagtartója sem hátrány, bár attól függ hova, milyen helyre kell.Ha van autód és sűrűn azzal jártok akkor a másik a jobb.
2013. máj. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van autónk,kombi,szóval hogy mennyi helyet foglal,az nem akadály,mert elég nagy a csomagtartó. Erdőben szoktunk sétálgatni,nem olyan vészesen sz.r utakon,de azért nem is mondanám síknak,tele van úthibával.
2013. máj. 23. 15:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem mind kettővel van személyes tapasztalatom . A nagyobbik lányom (6 éves volt márciusba ) nála egy vadi új Amerikából rendelt , Gracot Deluxot vettem . Nagyon szerettem , nagyon jó babakocsi , de nekem ami nem jött be , hogy nagyon nehéz , és nagyon sok helyet foglal . Így amikor eladtam olyan 1 éves volt a lányom egy kisebb sport kocsira cseréltem megfogadtam,hogy ha lesz kistesó valami könnyebet praktikusabbat veszek amit nem kell lecserélni .

Amikor terhes lettem 2 éve és megláttam ezt a babakocsit tudtam , hogy ez kell nekem . 1 éve megszületett a kisfiam . Nagyon jó kék/piros ! Memória habos ülése van, mózeskosár is ilyen . A váz ultra könnyű . Mi falun lakunk , de nap mint na kocsizunk be a városba ! Szóval mi is elég rossz terepen de nagyon jó !

2013. máj. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

buzz 3.

nagy, pumpálható a hátsó kereke, így nagyon jól csillapítja a "rezgést" a göröngyös, macskaköves úton, padkán. könnyű, mózes+sport+hordozó.


nekem amúgy a gracoban nem szimpatikus, amikor a hordozót a sportrészbe kell tenni... plusz 3 kiló a sportrész.

meg a merev dreami mózes is sokkal szimpatikusabb, mint a vízszintesre döntött, textilmózeses sportrész. ráadásul a textilmózes sokkal tövidebb, így kevesebb ideig használható, mint a dreami.

2013. máj. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!