Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Te melyik triciklit vennéd...

Te melyik triciklit vennéd ezek közül?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2013. máj. 24. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:
2.
2013. máj. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első àllítolag a toló karral kormányozható, azért azt vàlaszanám, mert amit nem tudsz irányítani, az megy ősze vissza, a gyerek meg még nem kormányoz!!!

Igazából egyiket sem venné meg, mert:

Mindd a kettő műanyag kerekes, ami nagyon hangos, nagyon kopik a kerék! Mégegyszer nem vennék műanyag kerkeset!

Ha 1-1,5 évesnek kell, akkor kellene rá lábtartó, mert ne ér el a pedálját a lába, nem tudja hova tenni a lábát, s a földön húzza majd!

A második volt nekünk, de soha többet.

2013. máj. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A másodikat nem lehet irányítani a tolókarral? Én azt hittem, hogy igen.:O Nagyon zörög? Ezt sem gondoltam volna.. Nem érne rá a lába a 14 hónaposomnak a pedálra? azt hittem, hogy mivel állítható az üléstávolság, hogyha előre tolom teljesen az ülést akkor eléri a pedált. Akkor milyet vegyek ami nem huszonezer és jó is..?Nem tudsz valamit ajánlani esetleg?
2013. máj. 24. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!