Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » A kétkaros kocsikat lehet egy...

A kétkaros kocsikat lehet egy kézzel tolni, vagy nagyon elhúznak egy irányba?

Figyelt kérdés
2013. máj. 25. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
A miénk elhúz.
2013. máj. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én simán tudom tolni egy kézzel.
2013. máj. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es, milyen márkájú a kocsitok?
2013. máj. 25. 17:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Peg Perego.
2013. máj. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kétkaros babakocsink (Eurocart Lira 4) nem húz egy irányba, könnyen irányítható egy kézzel is. Az egybekaros babakocsink (Safety 1st) viszont még akkor is elhúz minden irányba, ha két kézzel erősen fogjuk és úgy toljuk (elöl duplakerekes, szerintem azért).
2013. máj. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudom egy kézzel irányítani az enyémet. Nekem is Peg Perego babakocsim van.
2013. máj. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kétkarosom is van, nem tudom egy kézzel irányítani.

Ezért vettem egybetolókarost, hogy a másik gyerekem kezét is tudjam fogni, miközben tolom a kocsit.

2013. máj. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem volt Hauck és Chicco trio enjoy is, egyiket sem volt tökéletese 1 kézzel tolni. Egyenes terepen lehet, de ha már lejt az út, vagy gidres-gödrös, egyenetlen a terep, akkor borzasztó.
2013. máj. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint nem én vagyok a béna. Nekem is Peg Perego van, és nem lehet egy kézzel irányítani. De minden más tekintetben tökéletes kis kocsi.
2013. máj. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!