Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Augusztusban születendő...

Augusztusban születendő babának mindenképpen mózeskosaras kocsit vegyünk? Vagy a travel system hordozós kocsik is alkalmasak újszülött számára?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén,45e forint alatt szeretnék kocsit találni.Tudtok ajánlani ebben az árkategóriában újszülött számára?

A Bertony Foxy set travel system (azt hiszem ez a neve) pl alkalmas lenne szerintetek?Vagy inkább lengyel kocsi mózessel?Augusztusi baba lesz,szóval pont kifogjuk a téli időszakot.Köszi!


2013. máj. 28. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképpen mózes résszel kaphatót választanék. Hordozóban nem egészséges sétaltatni szerintem. A mózes rész kényelmes, és nagyokat alhat majd benne.
2013. máj. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi is augusztusra várjuk, és mózeskosaras kocsink van. Eleve olyan típusú a babakocsink, hogy sportrészes+mózes+hordozó, és ezeket lehet váltogatni. Szóval másba nem is tudnánk rakni. Mindenesetre én is hallottam olyasmiket, hogy a kicsiknek nem a legkényelmesebb hosszútávon a hordozó. A mózesben el tud feküdni, az első pár hónapban még simán lehet használni. (Ha azt nézzük, mire tél lesz, addigra tök mindegy is, hiszen ki tudja hogy alakul az időjárás, de tán már ültetni is lehet őket, mire az igazán hideg idő jön.)

Ráadásul egyes mózeskosarakat lehet tenni kocsiba is.

Egyébként ha olcsón szeretnétek megúszni, ajánlom a bababörzéket, helyi baba-mama klubokat (akár neten is), online aukciós oldalakat, mert ott újszerű állapotban kaphatsz babakocsit, igényeidnek és a kereteknek megfelelően.

Ha még annyit hozzáfűzhetek, nekünk sokan mondták, hogy valóban nem érdemes túl sokat áldozni kocsira, mert nincs az az anyuka ismerős, aki a gyerek 3 éves koráig ne ruházott volna be minimum 3 babakocsira (elkopott a huzat, a kerék beragad, ha kell, ha nem forog a kerék, akadozik az összecsukás, és még sorolhatnám milyen problémákról meséltek).


Ha tudok még segíteni, írj nyugodtan ide vagy privátba!

2013. máj. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2013. máj. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2013. máj. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2013. máj. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2013. máj. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2013. máj. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is augusztusi babám lesz, ő a második, így én tapasztalatból már meg fogom venni a mózes részt a babakocsihoz, sokkal kényelmesebb a babának a sétához, az alváshoz. Babahordozót mi csak az autóban használtunk szinte, bevásárláshoz is vittük a mózes részt az autóban, tök jól aludt benne mindig séták, vásárlások közben.
2013. máj. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bertoni Foxy-t alapjáraton ne vegyél! Mi sport kocsinak használtuk, és a 2. babát már nem fogja kibírni! Az egyik kereke már 4X leesett menet közben! Az csak mutogatni való babakocsi
2013. máj. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!