Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit vegyek?...

Milyen babakocsit vegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Linkeket kérnék szépen első sorba, igazából max 70 ezret szánunk rá. Téli lesz a pici mindenképpen olyan kéne amibe van biztonsági hordozó is. Talán még belefér a 80-85 ezer is de annál többet nem tudunk rászánni
2013. máj. 28. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyitek van szerintem nézzetek valami jobb használatat.
2013. máj. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Használtat semmiképpen nem fogok venni, én amikor nézegettem azért már vannak ennyiért, nem fogok több 100 ezret költeni kocsira, amit ráadásul nem is sokat használunk mert legtöbbet autóval megyünk. Mellesleg lehet hogy valaki megengedhet magána egy Stokkét én nem közéjük tartozom
2013. máj. 28. 17:41
 3/9 anonim ***** válasza:
touragoo vestát nézd meg. nem ismerem, csak neten találtam, de nagyon szimpi. sajnálom, hogy nem ilyet vettem
2013. máj. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi az a biztonsági hordozó?
2013. máj. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ami autóba is beköthető.
2013. máj. 29. 14:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja! azt hittem vmi extra,szoval sima hordozóra gondolsz...nekünk graco volt,korábbi modell( 4 éves már a fiam) de szerettem,könnyen irányítható.
2013. máj. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Linket esetleg tudnál nekem csatolni?
2013. máj. 29. 16:36
 8/9 anonim ***** válasza:

Én lányom januári ! Neki egy smarty babakocsit vettünk ! Tartalmazz a babakocsiba :

Mózeskosarat mi most cseréltük le , nagyon jó a hideg napokra , 2 fokozatban ,,ültethető ,, !

Babahordozó rátehető a vázra , de az autóban is használható !

Sport rész :

Több fokozatban dönthető , köztük teljesen vízszintesre !

Nagyon szerettem ezt a babakocsit !

[link]

2013. máj. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez a babakocsi amit linkeltél nagyon jól néz ki :) könnyű irányítani? mert a lányom 2.5 éves lesz amikor érkezik a kistesó és fogni kell a kezét :) tehát egy kezem marad irányítani a kocsit
2013. máj. 30. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!