Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Létezik olyan IKERbabakocsi,...

Létezik olyan IKERbabakocsi, ami befér nyitott állapotban a PANELliftbe?

Figyelt kérdés
(ha minden igaz, a lift ajtó kb. 68 cmre nyitható max.)

#ikerbabakocsi #panellift
2013. máj. 31. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Vannak egymás elött lévő üléses kocsik ami nem szélsebb mint a sima, de az meg hosszú szerintem. Az meg azért nem férne be....
2013. máj. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy nincs ilyen. A nagyobb liftekbe fér csak be a miénk is, de panelekben általában sima 4 személyes liftek vannak, az bizony kicsi.

Viszont egy jobbfajta ikerkocsit nem tart semeddig összecsukni és kinyitni, s így már befér. Viszont akkor a gyerekeket külön kell levinni.

2013. máj. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egymás melletti nem hiszem. Nekünk PP Aria Twin volt, és befért a panel liftbe, de nekünk szélesebbre nyílik az ajtó. Mondjuk pint határeset volt. Ha pár centivel nagyobb lett volna, nem fér be.

Az egymás mögöttiekkel az a baj, hogy amelyiknek mind a két ülése dönthető, az nagyon hosszú, a mienkbe az tuti nem ment volna be.

2013. máj. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy a szomszédunké iker vagy sima testvér kocsi volt de az befér. mert neki másfél volt a nagy mikor jött a kicsi. egyébként neki pierre cardin kocsija volt. ha nagyon nem találtok akkor még megoldás lehet hogy egy sima 1személyes kocsit néztek, s az egyik baba meg rajtad kendőben.mindig váltva hogy mikor melyik megy rajtad. s mikor már nagyobbak akkor meg már akkora hogy egy sima teso kocsi is elegendõ.ami egy szélesebb nagy kocsinak megfelel. .. esetleg még kérdezd meg a bippa kftt hogy tudnak e kocsit ajánlani mert náluk van több féle ikerkocsi.
2013. jún. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

Az szimpla babakocsi-kendő kombináción gondolkodtunk, csak közben már 7 hónaposak a gyerekek.

Az összecsukós megoldást használtuk eddig ha ketten mentünk le velük. Amikor egyedül mentem, hordozóval levittem őket, és az autóból kikaptam az ikerkocsit, majd helycsere - hordozók be, gyerekek a babakocsiba. Az ám, csak most már kinőttük a hordozót, és nem tudok egyedül levinni őket, úgy, hogy ajtókat csukjak-nyissak, babakocsit az autóból kivegyem.

Szóval, keressük A BABAKOCSIT. Most egy Marco Sky testvér/ikerbabakocsit néztünk, de még a lift újbóli mérése hátra van. :)

2013. jún. 1. 10:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen nagyok akkor lehet hogy már egy mt is megoldás lehet. vagy az általam már említett boltban van jó kis sport kocsi majd géprõl belinkelem. múltkor láttam pont vaterán kocsit ikreknek, hogy normál sport kocsi, de valahogy össze kapcsolható. zöld szinű kocsi volt. azt hiszem baby design mini kocsi volt. ..
2013. jún. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2013. jún. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Megtaláltuk a megoldást (legalábbi számunkra):

Marco Sky L iker/testvér babakocsi.

Esernyőre csukható. A hátsó ülés állítható majdnem fekvőre, az első nem. De mi úgy használjuk, hogy a kisfiamat ültetjük előre, hiszen ő már biztosabban ül, a kislányomé pedig a hátsó hely, a "kakasülő". :)

És BEFÉR A PANELLIFTBE! Nem is hittem a szemenek. :)

2013. jún. 5. 08:20
 9/9 anonim ***** válasza:
S még jól is néz ki:)
2013. jún. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!