Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Babakocsi választásban kérnék...

Babakocsi választásban kérnék segítséget?

Figyelt kérdés
már 5 hós a babám!anyagi okok miatt kisebb kocsiba kényszerülünk és abba már nem fog beférni a jelenlegi babakocsink!olyan babakocsit keresnék,ami esernyőre csukható vagy nagyon kicsire,szinte teljesen ledönthető a támlája(mert még nem tud ülni a babám),de később sport babakocsiként is használható,van hozzá minimum lábzsák és esővédő és nem kerül 30.000 ftnál többe!aki tud,az kérem linket küldjön!köszönöm
2013. máj. 31. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Tecoban van olcsón Hauck babakocsi- azt nem tudom mi jár hozzá. (de télre már talán lábzsák nem is fog kelleni, ha most 5 hónapos, esővédőt meg lehet venni külön is)
2013. máj. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Graco Citisport. Nekünk az van, imádjuk.:) Mi a súlya miatt váltottuk le a régi babakocsit erre, és meg vagyok vele elégedve teljesen.:)Nem esernyőre csukható, de nem nagy összecsukva, 6.5 kg csak, könnyen összecsukható, és hátradönthető, 3 hós volt a fiam, mikor elkezdtük használni. Mi lábzsákkal vettük (lehetett úgy választani, hogy lábzsák legyen hozzá, vagy esővédő). Szerintem lábzsákkal érdemesebb, esővédő kb 2000 ft, és bárhol lehet kapni.:)


[link]

2013. máj. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia !

Nekünk fiat puntonk van !

Pc Ps 627 vettem ! Sport kocsi , de még is nagyon jó !Nagyon szuper kerekei vannak , nem teljesen dönthető , esővédő,lábzsák gyári tartozék ! Már 1,5 éve használjuk !

[link]

2013. máj. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
[link] Én itt vettem, odacsörögtem és segítettek választani, nem akartak a legdrágábbra rábeszélni. Végül én is Pierre Cardint vettem, nekünk bevált. Lábzsákos és jól dönthető. 1 nap alatt kihozták futárral (ráadásul ingyenes szállítás van náluk).
2013. jún. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!