Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hol kaphatnék Disney Princess...

Hol kaphatnék Disney Princess (hercegnős) babakocsit?

Figyelt kérdés

Linkelnétek oldalt,vagy üzletet ahol venni tudnék?

Kerestem,de nem találtam sehol. :(


2013. jún. 1. 15:43
 1/10 anonim ***** válasza:
én még csak micimackóst láttam. meg hello kiityst.
2013. jún. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
közben rákerestem, és tényleg van hercegnős is, de nem találok semmit róla, h hol lehetne venni
2013. jún. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért köszi,aranyosak vagytok! :)
2013. jún. 3. 17:32
 4/10 anonim ***** válasza:
szia.keresgéltem a neten de nem találtam sehol.de amúgy miért muszáj hogy hercegnős legyen?vannak gyönyörű rózsaszín meg piros babakocsik is.azok nem tetszenek?
2013. jún. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18:30 vagyok.na ezt találtam [link]
2013. jún. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Kerria ***** válasza:
2013. jún. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Óóó köszönöm szépen ez lesz az!!! :)

Azért szeretnék hercegnőset,mert szinte minden hercegnős a kislányomnak (szőnyeg,függöny,takaró stb..)

Nagyon tetszenek nekünk ezek a princess-es dolgok!

2013. jún. 3. 21:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Még azt tudom tanácsolni, mert látom, jó kis linkeket kaptál, hogyha nem találsz igényeidnek megfelelő babakocsit, simán megoldható, hogy veszel egyet és áthúzatod tetszőleges mintájúra. :)
2013. jún. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kerria ***** válasza:

Kedves utolsó (előttem szóló)


tudnál ilyen helyet mondani. Na nekem most nem aktuális, de hogy babakocsit áthúzzanak még nem hallottam, és nem árt tudni.


Sima varrónőket kell keresni, akik ilyeneket is vállalnak? Vagy ez valami speciális!


Előre is köszönöm!

2013. jún. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

8. vagyok

Anyagot bármelyik nagyobb textilüzletben kapsz, vagy ha jó fejek berendelnek neked a szükséges mennyiségben. Nálunk például, ha nincs az adott anyagból, az egyik üzletben készséggel rendelnek, persze azért nem 10-20 centiket, hanem akkor nagyobb mennyiséget. Ha nem olyan segítőkészek, akkor nagy textiláruházakkal jó szemezgetni, netán konkrétan rá kell kérdezni, hogy akkor hol szerezhetsz olyan anyagot.

Huzatot elvileg sima varrónők is csinálnak, nem kell speciálisat keresni. Persze, kérdés, hogy vállalja-e. Nekünk van egy bőrdíszműves ismerősünk, és ő is varrt régen babakocsikra huzatot, most gyerkőc miatt szüneteltetni a dolgot. Velük is lehet egyeztetni anyagbeszerzés, vagy anyagválasztás kapcsán. Sőt, érdemes is, hátha ők maguk olcsóbban be tudják szerezni, vagy profibb anyagot tudnak hozatni, ugyanolyan árban és színben/mintában. :)

2013. jún. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!