Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Praktikus babakocsi kellene,...

Praktikus babakocsi kellene, melyik lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat járunk vonattal, busszal. Ezért babahordozó és egy babakocsi vázban gondolkodom egyenlőre. Később persze a babakocsit kellene vinni a tömegközlekedéssel.

Milyen kombinációk a legjobbak?

Maxi Cosi babahordozóm már van. Ehhez milyen vázak kompatibilisek, és a márka minden típusa vagy csak egyes típusok, gondolok pl a quinny vázra.

Nem lenne fontos a Maxi Cosi babahordozó, mert lecserélném, ha más hordozó/babakocsi váz praktikusabb.

Ráadásul nem szeretnék egy vagyont költeni a vázra/babakocsira.


2013. aug. 4. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:

A maxi cosi honlapon meg tudod nézni, mivel kompatibilis, de talán a brendonén is.


Nekünk Quinny zapp xtrank van. Könnyű, ami jó, ha fel-le emelgeted utazás során. Mózest nem tehetsz rá, de a maxi cosi hordozót igen. Dönthető. Szerintem ez jó lenne nektek. Bár nem olcsó, árulnak használtan is. Ha mégis ezt választanád, a babavárról rendeltem én. Több mint egy tízessel olcsóbb, nagyon korrektek.


Ja és később sem kell kis esernyőkocsit venned, kis helyen elfér és nagyon könnyű. Kiszolgál végig, ha nem ragaszkodsz a mózeshez.

2013. aug. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi is rengeteget utazunk és több babakocsit is kipróbáltam, adtam-vettem őket :) Ami a legjobban bevált, az a Peg Perego Pliko P3. Könnyű, kb 175 fokban dönthető, esernyőre csukható (nagyon egyszerűen) és a tolókarja is állítható. Én imádtam. És eladó, ha érdekel, van hozzá hordozóm is :)
2013. aug. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!