Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Manduca vagy Ergo Baby a...

Bahar0527 kérdése:

Manduca vagy Ergo Baby a jobb? Tapasztalatok? Igaz, hogy az Ergo Baby terpeszét hamar kinővi a baba?

Figyelt kérdés

2013. aug. 14. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindkettő kiváló minőség. Tényleg jobb a mandu terpesze, illetve a varrása kicsit nekem minőségibbnek tűnik.
2013. aug. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
egyértelműen manduca!!! vettem egy ergot, de aztán lecseréltem manducára! sokkal jobb.
2013. aug. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

a manduca bodyjának kisebb a szélessége, tehát azt növi ki hamarabb a gyerek.

Az ergo ca. 2.5cm-rel szélesebb.

2013. aug. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, Manduca nyert :D Holnap meg is rendelem :) Nagyon bejön az Ergo Baby, de túl sok a hamísítvány, és max a legdrágàbbat tudnám így megvenni boltban, nehogy belefussak egy gagyiba + ennyi pénzért ne legyen már kicsi a terpesze pár hónap múlva!
2013. aug. 16. 17:08
 5/9 A kérdező kommentje:
A body talán kevésbé gond, inkább a terpesze. Legalábbis 3 éves korig használt Manducáról hallottam már sokszor, de Ergo Baby-ről még nem... :/
2013. aug. 16. 17:10
 6/9 anonim ***** válasza:

3 évig használt? A fiam 4 éves múlt, mikor az apjára tettem, mert elfáradt a Pilisben kirándulás közben! Hajrá Manduca!


első

2013. aug. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az igen :D Azért egy komit még írok, ha megérkezett :)
2013. aug. 17. 11:16
 8/9 A kérdező kommentje:
Megvettem és tökéletes! Mondjuk még a gyerek nincs oda érte, de már simán lesétáltiunk benne 25 percet is. Haladunk lassacskán :)
2013. aug. 29. 09:12
 9/9 A kérdező kommentje:
*lesétáltunk
2013. aug. 29. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!