Valakinek tapasztalata, babakocsi?

Figyelt kérdés

Erről a babakocsiról lenne szó. Nagyon tetszik. 10 hónapos gyereknek gondolkozom rajta.


Köszi!


[link]


2013. szept. 15. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszik. Páromnak pedig sz első olyyn kocdi volt amire azt mondta, hogy azonnal megveszi. Az eladó megmutatta és ami dzámomra hátrány az a súlya és az, hogy habár relatív kicsire összecsukható de az ülőrészt nem lehet összecsukni, azt csak az eredeti méretében lehet az autóba rakni.Mi a 2. emeltten lakunk és nincs lift ill. egy corsank van amibe elég kevés hely lenne így. Ha földsuinti vagy cdaládi házban laknék akko ezt a kocsit venném.Nagxon dizájmos, külömleges és minden funkció meg van ami egy mai kocsitól elvárható.
2013. szept. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi! :)


Igen, nekem is nagyon bejön, a Férjem szerint ŰR járgány :) Most van az, hogy győzködjük egymást. Mi családi házban lakunk, így szerencsére a cipelés nem gond. Élőben láttam már, csak a Kisfiamat kellene még belepróbálni!

2013. szept. 15. 22:01
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom, mekkora a babád, de amikor mi Quinny Buzz-t nézegettünk, azt vettük észre, hogy a kagylóülés nagyon kicsi. Téli, vastag overallban bele sem fért volna a kisfiam. Mi így, igaz, akkor már egy újabb babának kellett, de a Quinny speedi mellett döntöttünk.(Súlya kb. ugyanaz, mint ennek a kocsinak.)

10 hónapos babának már inkább könnyű sportkocsit vennék, mert bár mi is családi házban lakunk, de minden nap megyünk busszal a tesóért az oviba, és hát nagyon nehéz feltenni a kocsit a kislányommal a buszra.

A kocsi tényleg szép, a márkát is csak dicsérni tudom, de csak akkor adnék érte ennyi pénzt, ha lenne még újabb babám, aki majd használná.

2013. szept. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem már fölösleges ilyen kocsit venni egy 10 hónaposnak. Az én lányom 12 hónaposan elindult, pedig nem kapkodott el előtte semmit. Onnantól kezdve csak hosszú útnál lehetett beleimádkozni a babakocsiba. Azóta csak akkor használunk babakocsit, ha egyedül megyek vásárolni vele (de vettünk egy 4 kg-os kis esernyőkocsit, mert úgyis ki akar egyfolytában szállni, és nagyon rohangálni kell utána, mert úgyse arra akar menni, amerre te, szóval egy nagy babakocsival nagyon kínlódás tud lenni...), egyébként ha elfárad felül az apja nyakába, 15 hónapos korától egyáltalán nem is viszünk már babakocsit ha együtt a család....

Úgyhogy ha tervben van a kistesó, akkor ok, de egyébként szerintem már nem tudjátok kihasználni. Egyébként tényleg jól néz ki, de eszembe sem jutna ennyi idős gyereknek megvenni... :(

2013. szept. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kocsi, de mondjuk nem tudom van e értelme még kocsit venni, ha már ilyen nagy. Jó esetben már csak 2-3 hónapig használtok babakocsit.
2013. szept. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Naa... a Fiam megy már, vagyis sétál. Nem kilómétereket, de a lakásban már nem mászik. Családi ház, nincs tesó, így max. sétálni/ boltba megyünk. De nagybevásárolni ink. kocsival, mert nagy bevásárló központoktól azért messzebb élünk.


Tesót tervezünk 3 év múlva, így neki is jó lenne majd, ha meg megveszem hozzá a hordozót és mózest akkor pláne :)

2013. szept. 16. 08:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy álltoka anyagilag. Én vettem egy quinny zapp xtrat (nektek jó lenne, kicsi, könnyű, 10 hónaposnak...) és később egy moodot, ha tetszik. Nekünk buzz van, elférünk benne, de kicsi a lányom. A mood elég kicsi, ha nagyobb babád van az átlagnál, meggondolandó. Jók a quinnyk, nagyon is...
2013. szept. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom nincs, de a videó alapján nem venném meg. Dizájnos, az biztos, de a praktikumnak néha nyomát nem látom benne. Pl. mi a helyzet a téliesítéssel? Lábzsák? A kupolája szerintem semmit nem érő, csak akkor takar, ha délben mész sétálni. Ez gyakorlatilag egy 160 ezres sport kocsi, még vedd meg külön a mózest, és a hordozót is hozzá, ha újszülött kortól akarod használni. Szerintem sokkal jobbak vannak ennyiért, ha nem csak a Brendonban nézelődsz. Ráadásul egy 10 hós gyerkőcöt már nem nagyon tologatsz szemből, így ez a funkció nem is igazán fontos. A kagylóülés pedig tényleg kicsinek néz ki, ha beleteszel egy bundazsákot, vagy overálba öltözteted a gyerkőcöt, 2-3 évesen már nem fog beleférni. Pedig egy jó sport kocsit akár 3 éves gyereknél is lehet használni. Lehet, hogy elsőlátásraszerelem kocsi, de nem mindig az a legtutibb választás.
2013. szept. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bele szeretném mindenképpen próbálni. 11hós lesz és 9400gr. és 77cm-er :)
2013. szept. 16. 10:52
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as! Köszönöm az érveidet, igazad lehet. Éppen ezért mindenképpen belepróbálom a Kisfiam, és ha már őszi öltözékben is upcájtos :D akkor meg sem veszem :)


Éppen ezért kérdeztem :)

2013. szept. 16. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!