Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Melyik babakocsit vennétek?

Csitta82 kérdése:

Melyik babakocsit vennétek?

Figyelt kérdés

Melyik babakocsit ajánljátok város uthoz, tömegközlekedésen is használnám, és egy emeletet is meg kell mászni vele :) Vélemények a termékekröl?


[link]


[link]


2013. okt. 17. 15:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
én sem ajánlanám egyiket sem ami tényleg nagyon jó (nekem) coletto austin,chipolino lumina
2013. okt. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Mi a "leggagyibb" Pierre Cardin-t vettük meg, a PS 314-et. ( [link] )

Olcsó, könnyű, a célnak megfelel, a kerekei (elsők) bolygósíthatók, átfordítható/állítható a tolókar, ezen is van kukucskáló, van hozzá lábzsák, én nem bánom, hogy ezt vettük. (Volt rá példa, hogy babakocsit loptak el tőlünk az orvosi rendelőből, ha egy 70ezres kocsit ellopnának tőlünk azért jobban szíven ütne, mint ha egy ilyen 23ezrest elvisznek.) Én is BKV-zok vele, egy emeletet cipelem, könnyen meg lehet emelni (jobb, mint aminek két tolókarja van). Gagyinak tűnik, de hát Istenem, a célnak megfelel, a gyerek szereti. :)

2013. okt. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ja, mózeskosár és hordozó ugyan nincs hozzá, de szerintem a mózeskosarat úgysem használnád max. 3 hónapnál tovább, utána pedig kerülgethetnéd a lakásban...
2013. okt. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
utolsó, én ezt a pierre cardin-t nem igazán nevezném könnyűnek a maga 11 kilójával, plusz a gyerek.. főleg nem emeletet mászni vele. nekünk is hasonló dög volt az első (pierre cardin), és örülök, hogy végre nem kell cipelni.
2013. okt. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Rendben, elhiszem, hogy vannak könnyebb babakocsik is, amiket mi néztünk azok közül ennek volt a legkisebb a súlya. :) És ezt kicsire össze lehet csukni, ez sem hátrány, nálunk az ajtó mögé van beállítva. :) Sportkocsit majd nyilván könnyebbet vesz az ember.
2013. okt. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekünk is jó volt, hogy kevés helyen is elfér :D Csak a súlya ne lett volna annyi :D Mi nem sportot vettünk helyette, hanem multifunkcióst. Annak is van súlya, de jobb levinni a gyereket a mózesbe/hordozóba 1ik kézbe, másikba meg a vázat :D
2013. okt. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!