Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Viszonylag olcsó, minőségi...

Viszonylag olcsó, minőségi (ami nem csak pár hónapot bír ki) és könnyű babakocsit tudtok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
Nézegettem a babakocsikat és eléggé elkeseredtem, mert ami tetszik az vagy nehéz vagy drága(80-100között). Én olyat keresek ami újszülött kortól használható(akár travel system is),nem túl nehéz(8-9kg körüli)-sokat fogok/unk utazni elég nagy távot-és viszonylag jó áron lehet kapni akár újonnan vagy használtan is(max.50-60körül). Örülnék, ha tudnátok nekem típusokat írni, illetve pozitív vagy negatív tapasztalatokat.Köszönöm!
2013. nov. 10. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
koochi helix babakocsi? Esernyőre csukható, nagyon könnyű és van hozzá hordozó. Most van a neten használtan 17E az irányára...
2013. nov. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Megnéztem, de nekem túl kicsinek tűnnek a kerekei. :S

Jó lenne, ha picit nagyobbak lennének, igaz, itt nem olyan rosszak az útviszonyok, de pl a bolt elég messze van, és hóban is bírnia kéne a babakocsinak. De azért köszönöm a választ. Nézegettem, és találtam a Pierre Cardin PS685-öt, de nem tudom, hogy mennyire megbízható? :S Meg nem találtam, hogy milyen súlyú? Esetleg akinek van tapasztalata vele, kérem írjon.

2013. nov. 10. 18:07
 3/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok, nekem ps682?-öm volt, de egy nagy rakás... Akadnak az első kerekei, és mózessel piszok nehéz! De amógy sem egy pille kocsi... Espiro vector 4 esetleg? Én azt akartam venni helyette, de tesó kocsi lesz belőle :) Ja! Még a Quinny-k jók nagyon. Nekem most van egy graco tour deluxe kocsim is minden tartozékával, nagyon jó kocsi tényleg, de ez sem egy könnyű kategória, de ezen felül szuper! Remélem tudtam segíteni...
2013. nov. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia!


De jó, hogy írtál a pierre cardin-ról én még a 682-est nézegettem, csak a súlya miatt voltak kétségeim. De akkor ez a típus is kilőve.

A Graco az nagyon jó, barátnőmnek az volt, csak sajnos a súlya miatt nem tudom megvenni, amúgy olyat vennék.

Csak amiatt is lenne jó egy viszonylag könnyebb típus, mert a nagyfiam 3 éves a tesója áprilisban születik. Nem sűrűn-havi 1x szoktunk feljárni Pestre és a vonatra elég durva lenne egyedül felszenvedni egy nehéz babakocsit-a metróról nem is beszélve-mozgólépcső....+ az igen aktív nagy tesó. A férjem meg sajnos mivel dolgozik, ő nem tud velünk jönni majd, hogy segítsen. Az espiro vektor nem rossz, csak az sem tűnik túl könnyűnek :D De amúgy tetszik, csak a másik kérdés, hogy pl hóban mennyire állja a helyét? xD Mert itt nálunk télen a legközelebbi bolt 30 percnyire van. Tavaly végigszenvedtem a sportkocsival(nem kicsi kerekű) az utat a boltig, de borzalmas volt, mert szánkózni nem lehetett még, de hó az annyi volt, hogy összegyűjtve beakadjon a kerék... :D

2013. nov. 16. 08:47
 5/5 A kérdező kommentje:
A Quinny-k meg nagyon drágák még használtan is, ahogy tudom.(70 körül van talán???) Meg nem nagyon ismerem ezt a márkát én nem is tudok olyat ami újszülött kortól jó, nem túl nehéz és nem is drága...:/
2013. nov. 16. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!