Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hogy tetszik ez a babakocsi?...

Hogy tetszik ez a babakocsi? Tavaszra venném, akkor lesz 1 éves kislány.

Figyelt kérdés
[link]
2013. dec. 27. 12:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Én személy szerint utálom Hello Kittyt, meg ezt a kocsit tisztán tartani...de persze a te dolgod.
2013. dec. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem gagyi
2013. dec. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Borzaszto. Naponta moshatod majd, ilyen vilagos szinut nem erdemes venni.
2013. dec. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Néztem több babakocsit is, ez teljesen olyan mint a Peg Perego Aria. Nekem nagyon tetszik, szinte minden cucca Hello Kittys a csajszimnak, még a szobája is. Megrendeltem neki tavaszra.
2013. dec. 27. 14:28
 5/16 anonim ***** válasza:

Én micimackó párti vagyok a kis fiam miatt mindene az szinte most 3 és fél hó.


Nekem tetszik kérdező szerintem szép és jó nagy csomagtartója is van .A mosásal tényleg lesz gondod mert világos színű, de szerintem megoldod.


Anno kislányomnak uv színű narancs volt a babakocsija 1 éves kora után és tisztán tudtam tartani. :)

2013. dec. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Ha már megrendelted, akkor mi a kérdés?
2013. dec. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem, hogy milyen maga a babakocsi, hanem, hogy tetszik-e nektek. Egy igen meg egy nem is elég erre a kérdésre kedves utolsó. Mivel nekem tetszik, ezért megrendeltem. Csak kíváncsi voltam másnak tetszik-e!
2013. dec. 27. 15:51
 8/16 anonim ***** válasza:
Olyan, mint az aria, de csak kinézetre, minőségre nem!
2013. dec. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

6. vagyok

Oké, csak nekem nem logikus. Ha nekem tetszik vmi és azt megvettem, utána már nem nagyon izgat, hogy másnak tetszik-e.

A válaszom: nem tetszik (gagyinak tűnik)

2013. dec. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
8-as! Van ilyen babakocsid, hogy ismered a minőségét? Szerintem a Brevimárka megbízható, olasz minőség.
2013. dec. 27. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!