Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Espiro Metro babakocsi vélemén...

Espiro Metro babakocsi vélemények? Mennyire vagytok elégedettek vele?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jan. 4. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is néztem ezt a fajtát, de végül az espiro magic 4-et vettem meg.

Élőben a metro tetszett jobban, próbálgattam mind a kettőt, a magic nem annyira jött be, pedig nagyon jókat olvastam róla.

Aztán mivel mindenképpen használtat akartam venni és metro nem volt, így a magic lett. Hát szuper választás volt, egyáltalán nem bánom, hogy nem a metrot vettem.

Neked milyen szempont alapján befutó a metró típus?

A magic nagyon jó, árban hasonló, kb ugyanannyi volt tavaly legalábbis mikor vettem.

Magic hátránya talán a kis bevásárlókosár, de az nem izgat, mert egy jó nagy fülesszatyort aggatok a tolókarra, meg hogy nem levehető a huzat, de szerintem a metroé sem. Tágas, jól megy a rosszabb útakon is, aszfaltrepedéseket is egész jól viszi. Az enyémnek a kupoláját is előrrébb lehet dönteni, de csak nyár végén jöttem rá..... olyan napkupola szerűen. A lábtartó mondjuk fura megoldású, de azt sokáig úgysem tudod használni, mert túl növi a gyerek. Az enyém most 19 hós és már egy jó ideje nem használtam, mert akkor jól kilógna a lába, de így is jól alszik.

2014. jan. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy amúgy a metro is jó, az eladó nagyon dícsérte és tényleg jónak tűnt, minőségi, nem gagyi. De személyes tapasztalatom nincs vele.

Hát velem sokra nem mentél, de a magic jobb :)

2014. jan. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :) Aranyos vagy. :) Igazából azért esélyesebb a Metro, mert ennek magasabb a tolókarja (férjuram nem épp kisnövésű :)), illetve nekem fontos, hogy állítható legyen a lábtartója.
2014. jan. 7. 21:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Figyeljetek arra, hogy egykézzel is tudjátok majd tolni! Ezt az egybetolókarost elég jól lehet. Mostmár hogy sokat sétál mellettem a fiam így jó, hogy könnyen tudom tolni egy kézzel a kocsit, a másik kezemmel tudom a kis kezét fogni. Két tolókarosnál nem tudom hogy lehet. S

A lábtartó inkább akkor lényeges, ha alszik, nemsokára lehet nálatok is beáll majd a napközbeni egyszeri alvás.

A magicen is van lábtartó, célnak megfelelt nekem, mert mikor aludt a gyerek felcsatoltam, amúgy meg le volt engedve. Most már hónapok óta nem használtuk azt a funkciót, mert felcsatolva is jól lelógna róla a lába, vádli körül lenne már szerintem, így már nincs értelme. De ritkán van, hogy pont elalszik benne, mert márcsak 1szer alszik napközben, így is jól alszik benne.

Amúgy, mint írtam szupi a metro is. Én az elefániban voltam megnézni, nagyon készséges volt az eladó.

2014. jan. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja én írtam az első kettőt is :)
2014. jan. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!