Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Létezik olyan gyerekülés...

Létezik olyan gyerekülés amibe nagyobb gyereket (8-9-10évest) 5 pontos övvel be lehet kötni biztonságossan?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ilyen korban már ülésmagasítót használnak csak, de érdekel hogy létezik-e ilyen?
2014. febr. 26. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Nem létezik ilyen. Őket már az autó saját 3pontos övével kell/lehet csak bekötni.
2014. febr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Létezik, értelmileg sérült illetve mozgásukban akadályozott gyerekeknek készül.
2014. febr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 SMILE'S ***** válasza:

Szia!

Nem létezik jelenleg!


Speciális gyerekülés igen, fogyatékossággal élők részére.

2014. febr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen! Britax Frontier 90 amibe akár 10-11évest is be tudsz övezni 5 pontos övvel teljesen biztonságossan. Az ülés elég magas ahoz hogy az öveket be tudod állítani úgy hogy a válla fölött jöjjenek valamit a lábak közötti öv is állítható előre vagy hátra amit szerintem érdemes leghátra állítani hogy a feneke alól jöjjön kicsit mert sokkal jobban tartja a gyereket. A központi övfeszítője is nagyon jó, én hármat szoktam álatlábam húzni rajta becsatolás után és akkor már full szorossak az övei.
2016. jan. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!