Bebetto Nico babakocsit használóknak mi a véleményük? Megbízható, strapabíró kocsi? Elég tágas?

Figyelt kérdés

#bebetto nico
2014. márc. 16. 20:37
 1/6 lcs ***** válasza:
nekünk a bebetto magelan van, azt imádom, és tágasnak/kényelmesnek mondanám, és nagyon strapabíró, iszonyat jó a rugózása, baromi könnyű tolni (akár egy kézzel is simán lehet). a nico szerintem még tágasabb (a többi része kb ua), mert a magelan csak a sport változat. :) sztem baromi jó babakocsi a bebetto :)
2014. márc. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gasztromanko válasza:

Mi most vettünk egyet. Csodálatos égszínkék, gyönyörű!!!

Nagyon boldog vagyok vele. Istenien lehet tolni, jó a rugózása, fordítható az ülés, amire nagyon vágytam. Ok, kicsit nehéz, de a hévre sikerült egyedül felemelnem, benne a 8kg-s babámmal! Ma futottam is vele 2 km-t is már, nem volt nehéz.

A kupolája teljesen lehajtható, védi a babát szépen.

Hogy negatívumot is írjak: pohártartója nincs, és a pelenkázótáskát sem tudom ráakasztani, bár, lehet, hoyg vehető hozzá vmi kiegészítő.

Ár-érték arányban nem leltem jobbat, pedig hetek óta a netet bújom!

2014. márc. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A csepeliben vetted? A 149-es színű? Mert nekem bézs kellene, de nincs és hat hetet kell rá várni :( Máshol meg nem találtam ilyet...
2014. márc. 26. 10:11
 4/6 anonim válasza:

Mi is most vettünk egyet. Én Pier cardin multifunkciós babakocsimat cseréltem le rá, és eddig úgy néz ki megérte.

Tágas, 175 fokig dönthető, a kupolája isteni. Hatalmas és ha fekszik benne a gyerek akkor is még lehuzható és nem süt a szemébe a nap. Két menetirányos ami nekem nagyon lényeges volt. Hatalmas kerekek elől is hátul is eddig semmin nem akadtam fent. A sóderban is eltoltam. Nagyon jól rugózik. Jól összecsukható. Szép színű. Nem a legkönnyebb, de mi családi házban lakunk és nem sokszor utazgatunk. Így nem kell sokat pakolgatnom. Nálunk elég rosszak az utak és ide ideális választás.Negatívum nekem a pIerre cardin után a biztonsági öve kicsit fapadosnak tűnik. Olcsó műanyag a csat, de ez cserélhető, meg pár nap után megtanultam használni így semmi gondom már vele.

2014. júl. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem friss a fórum, de hátha. Most rendeltem én is bebetto nicot, érdekelne kedves kérdező, hogy meg vagy-e elégedve vele.
2015. márc. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó,én is ezt nézegetem.Mi a tapasztalatod?
2015. máj. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!