Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Tapasztalatok, vélemények...

Tapasztalatok, vélemények erről a fajtájú babakocsiról?

Figyelt kérdés
[link]
2014. ápr. 28. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokan szidják, sokan szeretik. Nekem hasonló van, én nagyon szeretem, bár tény, hogy nagyon nehéz, nem lehet kicsire összecsukni, de nekem ezek nem fontosak, mert nem cipelem lépcsőn és nem rakjuk autóba, nem tömegközlekedek, a babakocsi tárolóban meg elfér.
2014. ápr. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Képről nekem is tetszett. Aztán megláttam élőben, hogy mekkora böhöm nagy batár. Ahogy az előttem szóló írta, nehéz, lépcsőn cipelni megszakdsz vele, tömegközlekedni sem jó és jó nagy autó kell hozzá, hogy beférjen, mert összecsukva is nagy helyet foglal.

És ráadásul ócska lengyel gyártmány. Nem egytől hallottam, hogy hamar tönkrement a váz, kiesett a kerék. Én inkább veszek használtam jobb minőségűt. Én sem engedhetek meg magamnak ujonnan drága babakocsit, de ebben az árban már márkásabb,m megbizhatóbb kocsit is élehet találni, ami használtan még mindig megbízhatóbbak mint a Kunert, Raf Pol, Baby Lux, Baby Merc, Baby Desing, Abdor, Anmar...

2014. ápr. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!