Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Vidékre, nehéz terepre melyik...

Vidékre, nehéz terepre melyik babakocsit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Véleményeket szeretnék kérni babakocsikról, őszi baba lesz, 3 funkcióst szeretnék kb 70-80 ezer ft, első baba, bkv-zni nem fogok, cipelni se kell mert kertes házba lakunk, Opel Astránk van.

2014. ápr. 30. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Márka véleményt nem tudok adni, vagyis annyit csak, hogy mit ne vegyél. Ez a pierre cardin, kunert és hasonló lengyel csodák. Legjobb ha átfordíthatós a kar, vagy külön dokkolhatóak a részek. Őszi volt az első fiam, a mózest nagyon szerettem, maximálisan ki tudtam használni. Legjobb ha nagyon a kerekei, mert akkor nem akad meg minden gödörben. Nekem giraffe club van, most fogja a 2. fiam használni.
2014. ápr. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bár nem pont olyan amit szeretnél, de nekünk Cam X3 evu. van . Mi vidéki rokonoktól kaptuk, ők kiránduláshoz és a sártengeren átkeléshez használták, most szolgálja a 3. gyereket és én is nagyon szeretem, nekem egyetlen problémám, hogy jó lenne vele a távolsági buszra fel szállni, de nem elhet. (nekünk nincs autónk). Másik problémám, hogy a hordozó,mózes egyedül nem tudom levenni ha benne van agyerek mert nagyon nehéz, és 3 kézre lenne szükségem, hogy letudjam emelni. De tólni, irányítani, sáron át kelni nagyon jó kocsi és strapabíró ha több gyereket terveztek. Mindenkinek más az igénye, én azt mondom úgy általánosan, hogy nézd ki boltban a kocsit és vedd meg használtan. Egyszerűen az a tapasztalatom,(saját és az ismerősöktől is mind ezt hallom) hogy semmi értelme új kocsit venni.
2014. ápr. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A barátnőm ilyen terepen Hoco big foot típusú kocsit használ. Nagyon dícséri.
2014. ápr. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Baranka ***** válasza:
Nekünk camarelo q12-önk van. Imádom, igaz 100-ért vettük. Nagy hátsókerekei vannak, első kerekek bolygosíthatók. ahol lakunk elégszar útak vannak ezeken is remekül tudom tolni.
2014. ápr. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sokan szidják,de nekünk bevált: Baby Merc Agat lux.

Fordítható a tolókarja,van hozzá autós hordozó,mózes,táska,esővédő,szúnyogháló és gyorsan,könnyen össze lehet csukni.Nekünk is opel astra van a jó régi fajta(1992es) kombi,elfér benne.

Viszont én buszozni is használom,távolságin,ahol össze kell csukni.Ez esetben is nagyon jó,mert a gyerkőcöt hordozóstól kiveszem még a megállóban(ált.egyedül szállok fel és nem központban) és egy mozdulattal össze csukom a kocsit. Ha oda ér a busz,külön-külön fel tudom vinni a kocsit és a babát.Alsó ládába nem mindig lehet betenni,felénk ált.felvisszük a kocsit.

Amúgy elég nehéz is lenne,múltkor lemértem,ha minden benne van(mózes,autós hordozó,táska,minden,gyerek nélkül) 14 kg volt.

Terepre tökéletes a nagy kerekek miatt,én külterületen használom,nincs járda sem.

2014. ápr. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem mindkét fiam őszi (októberiek,nincs köztük egy év) - csak a funkciós kocsi miatt írom.

Az elsőnek vettünk (használtat) Chicco trio (háromkerekű, mózes,sport,hordozó,autofix)- A mózest jól ki tudtam használni, mert családi alkalmakkor (karácsony, szilveszter...stb) jól tudott benne aludni, de autóba nem egyszerű bezsúfolni. Az autofix praktikus, de olyan sokat nem közlekedtünk autóval és ha elmúlt 6-7 kg biztosan nem cipeltük hordozóban.

A mózest 5 hónaposan kinőtte, ki akart ugrani belőle, mivel háromkerekű a b.kocsi, labilissá vált, ezért a sportrészt kellett használni, ami persze 2 éves gyerekre van tervezve és le sem lehet teljesen dönteni a támláját. Szegény majdnem elveszett benne,olyan nagy volt neki (most kezd belenőni - 18 hónapos). 9 hónaposan már vettünk autósülést neki, mert üvöltött a hátrafelé utazástól. Most tároljuk a mózest,autofixet és a hordozót. A b.kocsi, eszméletlen jó. Nagy kerekei vannak, könnyen fordul a kereke, hóbuckákon is átmegy...stb. Télen a sikosságmentesítő anyag tönkreteszi a fogaskerekeket.

Bocs, hosszú leszek.

Aztán megszületett a tesó, vettünk testvérkocsit, a másik is megmaradt, nagyon ritkán használtuk. A testvérkocsin már nem volt mózes - kölcsönkaptam egy puhamózest, gyönyörűen sétáltunk abban is (használtan 3e) - visszaadom és nem kell tárolni, később eladni. Kb. 6 hónapos kora óta autósülésben ül,így nincs hiszti az autóban.

Én nem javaslom a mózest és egy olcsó hordozót az autóba ami ált. benn marad. A felfújhatós kerékkel az a gond, ha télen tönkremegy a s.mentesítő anyagtól (sorra defektünk volt), nem tudnak ilyen belsőt beszerezni.

Jó nagy alsó kosara legyen és a táskát, hátizsákot praktikusan lehessen feltenni rá. A Chicco kupolája egészen a lábszáráig lehúzható, nagyon jó napvédő, eső, szél ellen.

Nekem ezek a tapasztalataim, bocs ha hosszú lett.

2014. máj. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!