Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Anyukák! Tudnátok nekem jó...

Anyukák! Tudnátok nekem jó könnyű sportbabakocsit, vagy tolókát ajánlani, ami esernyőre csukható és ősszel, télen is praktikus lesz?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy Chicco Caddynk van,amibe azt szeretem,hogy jó könnyű. Hátránya,hogy nem tudok pakolni bele,legalábbis hálót kellene rá akasztanom. Viszont ősszel,télen nem tudom mennyire praktikus.Nem tudom,hogy ilyen etetőtálca résznek van-e értelme? Legalább ilyen könnyű vagy ehhez hasonló súlyút szeretnék.

2014. jún. 16. 13:47
 1/2 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Mindkettőt 6 kg körülire írja, az elsőhöz is lehet lábzsákot tenni? Télen is praktikusak? Nekem fontos,hogy boltba is könnyen lehessen vele közlekedni.

2014. jún. 16. 13:58
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek inkább nyári kocsik. Az elsőt szerintem nem igazán lehet téliesíteni. A másodikat is csak őszig tudnám elképzelni. Arról nem beszélve, hogy ezeket hóban biztos hogy nem lehet tolni. A téli sportkocsimnak nagyobb kereke van, a fővárosban lakunk, de sokat szívtam vele.

Szerintem az etetőtálca teljesen felesleges.

Inkább ősszel nézz körül akkor könnyebb téliesíthető sportkocsikat találni.

2014. jún. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!