Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit válasszunk?...

Milyen babakocsit válasszunk? Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
Jelenleg csak 100ezer ft felett találok olyat ami tetszik! Mikor szokták leárazni őket? 3 vagy 4 funkciósat szeretnénk! Várom a véleményeiteket, tanácsaitokat! Ha negatív véleményed van valamelyik kocsiról azt is szívesen olvasom! Köszi!!
2014. aug. 12. 16:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem, hogy max 100.000ft-ot szánunk rá!
2014. aug. 12. 16:34
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezeket nem akciózzák tavasszal, meg ősszel, mint a ruhákat:)


Ajánlom az őszi nagy bababörzét a Hungexpon.

Nagyon sok használt, de szép állapotú babakocsit árulnak az anyukák a bolti ár feléért, ott ki is tudod próbálni, valamint sok bolt kivonúl a baba kocsikkal, amit ott kedvezményesen meg lehet venni!


Ott mindent meg tudsz venni a Babának, ujjonana vagy hasznaltan, meg tudod nézni, nincs postaköltség!

Nagyon sokan jönnek fel direkt ezért vidékről!


Amennyi pénz tudsz gyüjts addig, s ott mindent egyszerre jó áron meg tudsz venni!

2014. aug. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) már szinte minden megvan csak kocsi nincs. Okt 3-ra vagyok kiirva. Mikor van ez a vásár?
2014. aug. 12. 17:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó, minőségi babakocsiknál érdemes elgondolkozni azon, hogy használtan vegyetek.

Mi egy eredeti áron 140 ezres kocsit vettünk meg 70 ezerért (8 hónapot használták csak, mert jogger kocsira váltottak, hogy apuka magával tudja vinni a kislányt amikor fut). A kocsi kifogástalan állapotú meg sem látszik rajta, hogy használták tehát tökéletes vétel volt.

Én azt mondom, hogy inkább használran egy jó minőségi kocsi, mint olcsón egy gagyi vacak, ami szétesik, nyikorog, dög nehéz és ráadásul még a gyerek is szétrázkódik benne.

Nézz szét a hírdetési-, licitálós oldalakon és a facebookos használt babakocsikat árulók csoportjában.

2014. aug. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
október 11-én lesz a bababörze
2014. aug. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!