Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Panelos anyukák, akik felcipel...

Panelos anyukák, akik felcipelik a babakocsit, milyen babakocsitok van?

Figyelt kérdés

Mi a 4.en lakunk, nincs lenn tároló.

Valami szuper babakocsi kellene, kérlek segitsetek.

Ja az utak is rosszak, ugyhogy nagy kerekek kellenének.

Valami lépcsőjáró babakocsin is gondolkodtam, stooke nem tetszik, drága is. Baby ace a másik, arról pedig nem tudok véleményt( most emeltek ki a kérdést)

Esetleg tudtok másfajta lépcsőjáró babakocsit?

Mindenkinek megy a zöld kezecske


2014. okt. 2. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem ilyen van, megyek vele hegyen-völgyön át(rossz útkörülmények között)a kerekének semmi baja

ennél könnyebbet nem találtam(7,3 kg)


asszem nem téliesíthető, arra nekem van egy monstrum másik


házban lépcsőn úgy viszem fel le, ahogy az utcán amikor a járdáról letolom, emelve az elejét, korábban még emeltem, de a gyerek 7 kg, ha vásárolok is az aljába plusz 5, fene se emelgeti..

2014. okt. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

lemaradt:

[link]

2014. okt. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ABC Design Cobra. Én ezt nem emeltem, hanem húztam és toltam a lépcsőn, simán bírja a kerekeivel még bevásárlás után is
2014. okt. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Espiro Vector Air van, teljesen meg vagyok vele elégedve, és felérve laposra csukom és a beépített szekrény be is befér. Tökéletes nekünk. 5. emeleten lakunk amúgy. Nagyon jól kombinálható cuccai vannak. Egyetlen hátránya a használhatatlan alsó tároló, de annyira nem hiányolom, hátizsákkal vásárolok.
2014. okt. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk hauk sport trio van , könnyű kicsi kompakt. Most 6kg a gyerek de a hordozóval kerekkel együtt simàn fel tudom kapni ès felvinni. Nem nagyok a kerekei de nagyon jó a rugózàsa, merem ajànlani minden útra, futni is ezzel jàrunk. Ès az àrra sem sok...
2014. okt. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi Chicco Enjoy Fun-t néztünk ki, éppen azért mert könnyű. Szintén azért mert panel és alacsony, vékony anyuka vagyok, akinek a kocsit kell cipelnie az emeletre, lift nincs. Végül Espiro Vector Air lett. Könnyű ez is, de stabilabbak a kerekei mint a Chicco Enjoy Fun-é és felénk vannak rossz utak is (de könnyű kocsik közül még a Hauck Malibut is számításba vettük)
2014. okt. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!