Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hordozót szeretnénk leváltani....

Hordozót szeretnénk leváltani. Menetiránnyal háttal utazzon még vagy már szemben?

Figyelt kérdés

Utána néztem és azt mondják tesztek alapján is hogy a legbiztonságosabb a kicsinek ha háttal utazik a menetiránynak.Peg perego viaggo hordozónk van amit 13kg ig bőven kitudná használni,de mivel már ül(8 hós) a lányom nem szereti a hordozót.De nem tudom eldönteni,hogy 0-18kg ülést vagy olyat ami 9 kgtól van olyat vegyek.Még éppen nincs 9kg,de nem amiatt nem csak hogy melyik a jobb neki.

Ezt a két ülést nézem,de az első nem tudom mennyire ülő ha háttal van,a másik meg szerintem még hatalmas lenne .

[link]


[link]


2014. okt. 13. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
8 hónaposnak mindenképp az elsőt választanám. Töréstesztet kerestél? Az előző sorozat gyerekülésük nem volt valami fényes bennük, ezeket még nem néztem. (A babakocsijuk szuper.)
2014. okt. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpel háttal.
2014. okt. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen háttal!

Ha még nincs 9 kg, semmiképp ne vegyetek olyan ülést, ami 9 kg-tól jó. Úgy vannak fejlesztve, tesztelve, hogy nem biztos, hogy megfogja az öv, ha nincs meg a súlyhatár.

2014. okt. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 p.csabesz ***** válasza:

Szia!

A Casualplay nem számít jó ülésgyártónak, eddig csak 1 ülése ért el jó eredményt.

Ár érték arányban nem rossz, sőt kialakításban sem. Gyorsan, egyszerűen és nagyon stabilan rögzíthető az autóba. Ha megnézed a Chipolino Ridert érdekeset fogsz látni, mert 100%-ban ugy olyan.

A különbség, hogy az első spanyol a második bolgár.


Ha az autótok isofix rögzítéssel rendelkezik, akkor az első jó választás.

(Ha nem akarsz törésteszten is jó eredményt elért ülést.)


9-25kg kategóriát akkor sem szabad venni, ha a gyerek minden feltételnek megfelel.

A legrosszabb megoldások.

A 4évszakos gumi esete...

2014. okt. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Olyat szeretnék aminek jo a töréstesztje már ha ilyen árban veszek.A cybex sirona plust néztük még de annak az nem tetszik hogy menetiránynak nem 5pontos övvel hanem pajzsot kell odatenni.de mivan ha normálisan bekötöm és nem a pajzsot teszem oda?
2014. okt. 14. 10:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Pont a pajzsos kialakítás jó. Csak jó hosszú bizt.öv kell hozzá, ha olyat vesztek, mindenképp próbáld ki, hogy a tiétek átéri -e.
2014. okt. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 p.csabesz ***** válasza:

Azt felejtsd el!!!

Ne legyél ennyire Magyar! :)

Csak úgy használj gyerekülést, ahogy a gyártó előírta. A gyerkőcöddel ne kisérletezz.

Az, hogy nem tetszik, vagy nem jó, nem ugyanaz.

Bár ezt a Cybex Sirona pont nem egy klasszis ülés.

Sokkal inkább a Maxi Cosi Milofix.

2014. okt. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!