Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Mennyit időt tölthet a baba...

Mennyit időt tölthet a baba pihenőszékben?

Figyelt kérdés
A Babybjörn pihenőszéket alsó fokozatra állítva a születéstől kezdve javasolják és a védőnő is ajánlotta. Viszont mivel a két hónapos gyermekem nagyon szeret benne lenni, nekem pedig praktikus, mert így a nappaliban velem lehet, érdekelne, hogy mik a saját tapasztalatok, nehogy túlzásba essek. Úgy gondolom, hogy mégiscsak van egy limit, hogy naponta mennyit érdemes benne hagyni. Van valakinek ilyen pihenőszéke? A gyerek egyáltalán nem ülő pozícióban van benne, de a háta nincs kiegyenesedve, mint egy matracon a kiságyban.
2014. dec. 11. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Én csak azt látom és gondolom a pihenőszékről, hogy a babának a fejlődését a mozgásban visszafogja. Klassz, hogy nyugiban van és jól érzi magát benne, de neki kell a kicsi küzdés, hogy időben és szépen megtanuljon támaszkodni, kúszni, forogni, mászni, ülni és járni. Minél többet tartod benne, annál inkább abban akar majd lenni, illetve ülni akar és sok fél éves korában nem forgó, nem kúszó és mászást kihagyó babánál ez az ok, aztán hordják dévényre őket, hogy baj van a mozgással. Nekem ez a tapasztalatom, tartsad hason inkább sokat, hogy megszokja és jobban ellesz a játékaival később, mint bármilyen pihenőszékben.
2014. dec. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Egyetértek az elsővel. Ha az ágyában van, akkor is otthagyhatod. A nappaliban hallod, ha nagyon sír. Egy kis nyöszörgés nem baj.
2014. dec. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Max 5-10 perceket, aztán ahogy már írták irány az ágy, vagy a föld hogy tudjon és akarjon mozogni.
2014. dec. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Az én most félévesem sokat volt benne, nagyon szerette. Nyilván a hülye anyja ezt gondolta, mivel vigyorgott szüntelen. Napi több órát értsd alatta. Ez a kis tunya kópé múlt hét óta oda-vissza korzózik Apa és köztem, mászó üzemmódban. Illetve két napja felkapaszkodik szinte bárhova. Szóval nyugi. Nem lesz feltétlenül lusta az a gyerek, aki pihenőszékben van. Az én védőnőm 3-szor fél órát javasolt ebben tölteni max. Mi ezt bőven túlléptük.....(szegény gyerekem).
2014. dec. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!
2014. dec. 12. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!