Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » 26 hónap korkülönbséggel...

Emmatibi kérdése:

26 hónap korkülönbséggel szerintetek érdemes testvér babakocsit venni? Tudtok olyan testvérbabakocsit, ami egyszemélyesre is átalakitható? Köszönöm!

Figyelt kérdés
A kicsi még a pociban van, a naggyal sokat sétálunk, Ügyesen sétál mellettem, viszont sokszor utazunk, buszozunk, ahol jó azért, ha babakocsiba ülhet, főleg, ha el akar aludni. Nem tudom eldönteni, hogy kell-e testvérbabakocsi majd, a testvérfellépőt azért nem tartom számunkra ideálisnak, mert inkább hosszú távon használunk jelenleg is a babakocsit (most 20 hónapos), ha az alvásidő is beleesik az utazási időbe, hogy kényelmesen tudjon aludni. Köszönöm a válaszokat! :)
2015. jan. 18. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi nem vettünk, de mi kocsival járunk mindenhová, a babakocsit egyébként is ritkán használjuk/tuk/. Egyébként mi olyan 2 éves korától egyáltalán nem iis használtuk a kocsit, mert nem igényelte. Viszont most csak 1 év lesz a 2 babó között igy be kell szerezni. Most nézegettem a neten, találtam egész könnyen használhatót6kényelmeset olx-en, de láttam ilyen 1 személyesre alakíthatót is, azt viszont már nem tudom hogy az olxesen láttam vagy simán mikor a keresőbe beírtam.
2015. jan. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan sokáig nem kell már neki a babakocsi, mi lenne ha hordoznád a picit? Kendőben az elején, utána meg válthatsz egy csatosra, vagy másmilyenre, ha még szükség van rá.
2015. jan. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes. Nálunk 18 hónap a korkülönbség, de a nagyobb hamar belerázódott a sétálásba. Egyébként az ilyen kocsik elég nagy mérettel, illetve súllyal rendelkeznek. Nem hiszem, hogy kényelmes lenne így a buszozás, vagy egyáltalán felférnétek-e.

Én kezdetben figyeltem rá, hogy alvásidőre otthon legyünk, ha nem jött össze, akkor cipeltem a nagyot. Eleinte a szoptatási idők miatt nem volt nehéz ezt tartani, később pedig már nem kellett. Egyébként a hordozás is jó ötlet.

2015. jan. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Majdnem ekkora korkülönbséggel nem vettünk. Testvérfellépőn gondolkodtam, de arra se lett szükség. Mi alvásidőre mindig itthon voltunk, így a nagy az ágyába fekhetett le egyből. 2 szoptatás között nem is volt nagy túrákra lehetőségünk.
2015. jan. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 aHermann ***** válasza:

Szia!

Te ismered a nagyot, és a teherbírását. Nálunk a nagyok között 20 hónap van, és ott életmentő volt egy tesót szállító jármű.

Most a középső és a pici között 28 hónap van. Még csak a környéken sétálgatunk a picivel, de a középső rendszerint besokall a végére. Valószínű előveszem a tesóülőkénket megint, ha hosszabb táv kell, már csak a hiszti miatt is.

Én a helyedben 2 dologban gondolkodnék el, amit s későbbiekben is ki tudsz használni.

Az egyik a pótüléssel bővíthető szimpla kocsi. Pl. a Graco Trekko Duo


A másik egy háti hordozó, amibe a nagyot teheted, és később a kicsit. Így a későbbi kirándulások is meg lennének oldva.

2015. jan. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a hordozón én is gondolkodtam, a nagyot is néha vittem benne, végülis minden majd a gyakorlatba dől el. Köszi a tippeket :)
2015. jan. 18. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!