Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen hordozót válasszak?...

Milyen hordozót válasszak? Jelenleg 3 hónapos,58 cm,5800g, Én 80kg,160cm.

Figyelt kérdés

Szeretném hordozni a kislányomat,bár használnám a babakocsit is. Valami olyan hordozó kellene, ami hosszabb távra, tehát 20kg- elegendő, lehetőleg könnyen kezelhető legyen, Van-e medgoldás arra , ha kinövi a terpesz részt, hogy az "vele együtt nőljön", vagy egy év után nézhetek másik hordozó után? (Bocs, hogy ilyen bénán írtam le, de nem tudtam máshogy fogalmazni, de azért remélem, érthető.Hordozókendőt még itthonra el tudok képzelni, de mondjuk egy hivatali ügyintézés vagy bevásárlás során, főleg télen elég macerás tud lenni.(Ember lánya hivatalba bemegy, hordozókendő kiköt, gyerek levetkőztet, hordozókendő visszaköt a gyerekkel együtt, a végén hordozókendó kiköt gyerek felöltöztet, hordozókendő újra beköt.)Szóval mire ezen a procedúrán végigmegyek lehet, hogy Jobban megéri inkább fölszenvedem a buszra meg a sokadik emeletre a babakocsit? Szóval ne hordozókendő legyen. Hordozó kölcsönzés van nálunk (Pécs) és egy hónapra lehet kivenni a hordozót, a választék igen szép, utánanéztem..

Az első látogatáskor nincs kölcsönzés, tehát még 2 hónap, mire horozóhoz jutok, és mások véleménye is érdekel.



2015. febr. 28. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:

én ezt használom most még elölhordozáshoz:

[link]

3-5 hónap között lehet elkezdeni hordozni,ha már szépen tartja a fejét. jól állítható szűkítő van benne,amit kiveszel ha majd kinő,és 20kg-ig jó. háton hordozáshoz sokkal egyszerűbb felvenni mint a kendőt. mi nagyon szeretjük :-)

2015. febr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. febr. 28. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenhol állítós hordozó:

[link]

2015. márc. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!