Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Lorelli Foxy vagy Caretero...

Lorelli Foxy vagy Caretero Monaco?

Figyelt kérdés

Konnyen kezelheto ,iranyithato sport kocsit szeretnek,a tengelybe ne rugjak bele folyton es a babanak is kenyelmes legyen(1,5 eves sokat hasznaljuk meg) ,ezen a ketton gondolkodom.

Aki hasznalja/hasznalta valamelyiket leirna a velemenyet?

koszonom



2015. máj. 17. 22:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Egyik sem.Lorelli,chippolino silány márka.

Ha caretero akkor már a spacer inkább,monaco elég gagyi.

2015. máj. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Tobben mondtak a Monaco-ra hogy gagyi eloben nem lattam ,weben rendelnem mert nem tudok utazni megnezni,de a talcai miatt nekem nagyon tetszik.

Kinezetre vagy funkciojaban gagyi a monaco velemenyed szerint?

2015. máj. 17. 22:53
 3/13 anonim ***** válasza:
A lorelli foxival nagyon mellé lőnél, azt semmiképp ne válaszd. A careteronál nem ismerem, nem tudom mi a különbség a monaco és a spacer között, kinézetre nem sok (lényeges)különbséget látok, árban is majdnem ugyanaz. Nekem fura, hogy a monaco-t gagyinak tartják, a spacert meg dicsérik.
2015. máj. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem Monaco van/volt.

Már 2,5 éves, lassan 1 éve nem használjuk.

Újonnan vettük bababoltban 22.000ft-ért.

A legjobb döntésem volt babakocsi ügyben.

Ez elött kétszer is mellélőttem, elöször egy ujszülött mózesessel, alig tudtam irányítani a nem bolygósítható kerék miatt, aztán egy hauck sportkocsit vettünk, na az meg olyan keskeny és kicsi,mindig belerúgtam a féktengelybe.

A monacót Auchanban láttam, tologattam kicsit,és egyből világossá vált, hogy ez az ami nekem kell.

Egy kézzel simán irányítható,összecsukható. Sokat bír.

Az én fiam egy mindenhova felmászós tipus, a babakocsiban/ról is rendszeresen ugrált és úgy semmi baja. Egyedül a habszivacs jött le a kapaszkodóról,más baja nincs.

Én kifejezetten ajánlom, mert kb 25.000 ft-ért meg lehet venni újonnan, 1 év garanciával. Van hozzá lábzsák meg tálca,bár én azt nem használtam.

2015. máj. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ja és én sosem vennék olyan kapaszkodóst mint a Spacer, hogy két külön "részt kell fogni", na attól írtózom és szerintem nehezebb úgy irányítani.
2015. máj. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez a babakocsi ugyan picit drágább, de nézd meg ezt is:

Baby Design Tiny - [link]

Mi is nézegettük a Lorelli Foxy-t és ezt is a boltban, de ég és föld a kettő. Előbbinél belerúgtam már a kipróbáláskor a tengelybe, plusz nehezen volt irányítható. Ez a babakocsi viszont jól irányítható (sportbabakocsihoz képest), a tengelye messzebb van, állítható a tolókarja és elég kicsire csukódik. Fél éve használjuk, most 15 hónapos a kisfiam. Én ezt csak ajánlani tudom.

2015. máj. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Monaco babakocsinal a szivacsrol is hallottam hogy lejon idovel.

Mennyi idot bir a szivacs a kormanyon?

(kb 1 evet hasznalnank napi szinten)

Vagy lehet hozza szerezni ha esetleg szetjon?

2015. máj. 18. 09:00
 8/13 anonim ***** válasza:
31%
Mennyit szánsz rà?Ezek közül egyiket sem venném meg,nagyon rossz minőségűek.
2015. máj. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Miért rossz a Caratero?

Mi most vettünk Spacert, és nagyon meg vagyok vele elégedve minden szempontból, szerintem szuper kis kocsi.

2015. máj. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A 8-as kijelentését én sem értem. Arról alkoss véleményt,amit te már kipróbáltál,mint ahogy én is a Monacoról,mivel az van nekem. Köszönöm szépen,elégedett vagyok vele, ha nem így lenne, vettünk volna másikat,mint ahogy le is írtam,hogy a Hauck nekünk nem jött be.

A másikról ( Lorelli) nem alkotok véleményt,mivel nem használtam.

2015. máj. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!