Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Kunert vip babakocsiról mi a...

Kunert vip babakocsiról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Most néztem még csak, egyelőre az ára miatt, megfelelő lenne. 2. emeleti lakásban lakunk, a leírásban benne van hogy 12kb, ami nem könnyű, de nem sok újszülött kocsi könnyű.. Főleg olcsón. Van akinek ilyen van és bejött? :)
2015. jún. 25. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Kertvárosi övezetbe jó,de ha emelgetni kell (busz,emelet) akkor én nem ajánlom,nagyon nehéz,nagyon széles...
2015. jún. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagy dög nehéz széles és silány. Inkább használtan vegyél normális kocsit. Facebookon rengeteg babakocsis csoport van írd ki miknek kell megfelelni a kocsinak és kapsz bőven ajánlatot.
2015. jún. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kunert,Bogus egy kutya,dög nehezek.És valóban silányak.

Mennyit szánsz kocsira?

2015. jún. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. 36ért volt akciósan újonnan, az megèrte volna. 40-50 ha új. Használtan attól függ mi van hozzá. Mert az se jó, ha veszek 10-20ért egy kocsit, de nincs hozzá semmi más. Majd szétnézek facebookon js.
2015. jún. 25. 23:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Mutattok egy párat (nagyon sok babakocsi megfordult a kezem alatt már)

[link]

Ez egy nagyon jó babakocsi ,és könnyű , cipelni is meg minden sokáig tudod használni,és még sport babakocsit sem kell venned!

[link]

Ez is nagyon jó főleg ennyiért !N

[link]

Nekünk most ilyenünk van,és imádom!

Figyelj maga kunert márka egy nagyon fos,használtam egy 2 hétig.. Szörnyű, inkább vegyél használtan de jó minőségűt!

2015. jún. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) nézegetünk, lehet úgy is csak augusztusba vesszük meg, addig még gyűjtöm az infókat :)
2015. jún. 26. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!