Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Erről a babakocsiról vélemény?...

Erről a babakocsiról vélemény? Van ilyen valakinek? Cam.

Figyelt kérdés
[link]
2015. júl. 5. 18:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ha màr cam, akkor fluido.


Egyébként nem vennék ilyet, pl. a külön tolókar miatt. A cam minőségéhez képest túlàrazott, hamar kopik, zörög, nyikorog, nem túl masszìv, nem igazàn tartós, viszont mutatós.

2015. júl. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Volt már tapasztalatod vele? Lehet rosszul vásároltunk be belőle, kicsit tényleg zörög rossz úton. Boltban nem tűnt fel. 99ezer ft volt, a következő típusra már sajnáltam volna +40ezret. Ez is jónak tűnt. De lehet megbánom, mielőtt használatba vennénk :(
2015. júl. 5. 19:50
 3/22 anonim ***** válasza:
Nem sajàt. Ismerősi körben van több, nàluk làttam. És olvastam is. Persze biztos van olyan, akinek bevàlik.
2015. júl. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Nekünk Cam Combi Family van, egykaros. Kétkarosat én sem vennék, nem túl praktikus. Viszont nagyon jó minőségű kocsik, a mienk egyáltalán nem kopott, a mózest és a hordozót (egy évig napi szinten ebben utazott a fiam, mert csak a másik autóba vettünk addig gyerekülést )is sokat használtuk, olyanok mintha újak lennének. Nagyon stabil, könnyű, praktikus babakocsi, bár tény, hogy városi használatra tervezték, földútra, kavicsos útra mondjuk nem ajánlanám.


Nekünk egyedül a sportrésze nem jött be, de igazából abból úgyis vettünk másikat. A második babánkat várjuk, tökéletesen ki fogja szolgálni őt is, és még jó áron el is lehet majd adni.


És igen, nagyon mutatós, többen megdícsérték amikor tologattam :)

2015. júl. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

De örülök, hogy személyes tapasztalat. Én is néztem a combi familyt, igazából mivel csak a tolókar a különbség a két kocsi közt, így azt mondtam majd megszokom a kétkarosat. Majd 40 ezer volt az árkülönbség.

Hadd kérdezzem már meg, hogy neked is járdán zörög a kocsi, vagy csak most mindenben keresem a hibát? Majd megszokom, hogy nem olyan a hangja mint a nagykerekűnek?

Előzőleg az volt, de a gyerekek mellett már nem lenne praktikus nekem nehéz kocsi. Ráadásul sokat kell kocsiba ki-be rakni. De ugye valamit valamiért.

2015. júl. 5. 22:31
 6/22 anonim ***** válasza:
Nekünk Cam combi baby babakocsink van most lesz a kocsink 3 éves és a második gyerek használja. És attól hogy kétkaros én tudom egy kézzel is tolni másik kezemmel meg fogom a nagy kezét, nálunk ezzel nem volt gond. Könnyű irányítani nem húz félre. Én összeségében szeretem, meg vagyok vele elégedve a lábtartója kicsit gyenge az egyik oldalon, de megtartja attól a kicsi lábát. A sport résznek a huzata egy ici picit kibolyhosodott a jobb oldali láb résznél, de állandóan használatban van. Mi évente meg szoktuk olajozni. Egy kicsit már nyikorog, de attól működik. Még a harmadik gyereket is ki fogja szolgálni. :-)
2015. júl. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nekünk még a hálós rész ment alul tönkre, de varratunk rá, nem olyan mint az eredeti,de megteszi.
2015. júl. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.


Nekem nem rémlik, hogy annyira zörgött volna, de hogy zavaró nem volt az biztos. Egyébként egy kis olajozás és kész. Ezen ne izgulj :) Én is mindig azt mondom, hogy a babakocsiválasztásnál kompromisszumot kell kötni. A mienk is nagyon kicsire csukható, könnyen, szinte egy kézzel összezártam a vázát, és bőven befért a kicsi autómba. Nem szakadtam meg ha lépcsőn kellett felvinnem, pedig vékony vagyok és nem egy sportoló típus :)


Szerintem ár-érték arányban tökéletes kocsik. Ami még nekem nagyon fontos volt, hogy a hordozó is masszív legyen, hiszen az fogja az autóba a kicsit. Nagyon stabilan lehetett rögzíteni, és bár hálistennek vészhelyzetben nem próbáltuk, de nagyon jól körülöleli a babát. Én biztonságban tudtam benne :)

2015. júl. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Nekem combi family van, ha jól látom a tolókar különbözik. Egy múltkori kérdésnél nagyon részletesen leírtam a tapasztalataimat.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babako..


Két megjegyzés: elírtam, és nem teljesen, csak közel vízszintesig dönthető a sportrész, de az én gyerekemet ez nem zavarja, amúgy sem alszik a babakocsiban

Megfordítottuk a sportrészt, így könnyebb összecsukni, kinyitni, nem kell a patentokkal szórakozni.

2015. júl. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Akkor van remény, hogy nem fogom megbánni?!

Még egy kérdés, amikor ráteszitek a mózest, ti is tudjátok kicsit inogtatni?

Nekem kicsit idegen még ez a travel system kocsi, nem tudom mind ilyen-e, anno rég csak egy multifunkciós volt, nagy batár kocsi volt, de erősen masszív. Most ez fura ahhoz képest.

Meg ami még zavar, hogy a kupola, amikor felnyitom nem feszíti meg erősen a kupola anyagát, picit gyűröttebb marad. Nem csúszik rajta seggre a légy, mondhatom így is. ez nálatok is így van?

2015. júl. 6. 17:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!