Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Az alább linkelt babakocsit...

Az alább linkelt babakocsit használja valaki? mik a tapasztalatok rola?

Figyelt kérdés
[link]

2015. aug. 24. 13:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! A babakocsiról nem tudok véleményt mondani, de eddig nekünk a Touragoo márka nekünk bevált. A gyerekülésünk, etetőszékünk ilyen, és nagyon jó.
2015. aug. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

kiváncsi lennék hogy ezt sportrésszel össze lehet csukni vagy csak külön a vázat?


de köszi a tapasztalataidat:)

2015. aug. 24. 13:22
 3/12 anonim ***** válasza:
Biztos össze lehet, csak a sportrészt először fekvőbe kell állítanod, utána tudod összezárni.
2015. aug. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, lehet mégsem. Alatta ott van a kisfilm. Azon az látszik, h külön szedi a vázat az üléstől.
2015. aug. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
igen azt néztem,de pl a bebetto nicot néztem,ott is a vázat csukják össze külön,de sportrésszel is összecsukható,mig a solaris nem....és egyben összecsukva tudnám csak tárolni ezért is érdekel
2015. aug. 24. 13:59
 6/12 anonim ***** válasza:
Összecsukható a sportrésszel is.
2015. aug. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi,ezeknél a babakocsiknál sajna nem egyételmű
2015. aug. 24. 16:35
 8/12 anonim ***** válasza:

Ezt a Tourago flame-t meg ne vedd!Nekünk ilyen volt,borzasztó keskeny a sportésze,augusztusi a fiam,a mózese még jó volt,de pont télen kellett a sportrész,és nem tudtuk használni,nem fért el benne a gyerek bundazsákban.Mástól is hallottam panaszokat róla.

Mi nem vagyunk ezzel a márkával megelégedve.Autósülés is sz...r szerintem,mert nem lehet állítani a biztonsági öv magasságát.A dönthető etetőszéket vissza kellett vinni,mert egy idő után elengedte magát,hátradőlt magától a gyerekkel együtt.

Sosem venném többet ezt a márkát.

2015. aug. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
kiváncsi lennék azért pontosan milyen széles a sportrész egy másikkal összehasonlitva,de azért köszi:)
2015. aug. 25. 06:46
 10/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok,mondom neked,mert megmértem.29 cm,ami extra keskenynek számit,nyáron nem biztos de télen tuti keskeny.

A Britax b-agile 4 kocsinak amit most használok,36 cm,az abc design avitonak is 36 cm.De vigyel egy centit és mérd le összehasonlításképpen.

Jóindulatból írtam hogy ne vedd meg.Mikor mi vettük,ezt a szempontot sajnos elfelejtettük.

Ebben az árban már inkább a bebetto vagy valami más.

2015. aug. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!